anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

stasiek2002

oldguest
Początkujący

stasiek2002

Wiosenne zabawy

77 ODPOW. 77
profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

Hmmm... kadry fajne, ale robisz tym zdjęciom coś takiego, że mnie od nich odpycha :c8

Jasne partie musiałbyś trochę przyciemnić chyba, bo dają po oczach, przez co czuję się jakbym faktycznie stał tam w ostrym słońcu 8-)

oldguest
Początkujący

masthere napisał(a):

Jasne partie musiałbyś trochę przyciemnić chyba, bo dają po oczach, przez co czuję się jakbym faktycznie stał tam w ostrym słońcu 8-)



Bo tam niestety takie ostre światło było :( - jakieś 4 godziny do zachodu słońca, a ja nie mogłem tam tak długo zostać, choć bardzo bym chciał.

TheMichal
Początkujący

Trochę przepalone te zdjęcia się wydają - zwłaszcza widać to na 72, później już jest lepiej ;) W takich warunkach może lepiej naświetlać tak, aby partie w słońcu były odpowiednio naświetlone, a później w RAWach rozjaśnić trochę cienie. Bo generalnie zdjęcia mi się podobają, ze wskazaniem na 75 :)

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

M.z. najlepsze z Podzamcza to 75, choć osobiście przeszkadzają mi ci ludzie rozwaleni pod murem - starałbym się usunąć w ogóle ludzi z tego zdjęcia.
I jeszcze - co Ty zrobiłeś z tym zdjęciem, przecież to nie późny zachód - piszesz iż w ostrym słońcu wszystko było - mury zamku w Ogrodzieńcu są białe, a tu jakieś brązowe wyszły...

------------------------------
fotoamator
oldguest
Początkujący

Tadeusz napisał(a):

I jeszcze - co Ty zrobiłeś z tym zdjęciem, przecież to nie późny zachód - piszesz iż w ostrym słońcu wszystko było - mury zamku w Ogrodzieńcu są białe, a tu jakieś brązowe wyszły...



To bliki tak zabarwiły :(

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

stasiek2002 napisał(a):

tam niestety takie ostre światło było :( - jakieś 4 godziny do zachodu słońca, a ja nie mogłem tam tak długo zostać, choć bardzo bym chciał.



Hmmm... ale ja też byłem w Ogrodzieńcu w dniu kiedy było takie ostre światło, no i Ci powiem, że aż tak moje zdjęcia nie rażą w oczy. :)
Zbyt duży kontrast, czy co tam robisz tym zdjęciom powoduje to o czym piszę. :)
Żeby nie było, że się czepiam, jak już pisałem wcześniej kadry bardzo dobre, trochę mi szkoda tak fajnych zdjęć. Wygląda jakbyś na chama HDRy chciał zrobić z tych zdjęć. :c18

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

stasiek2002 napisał(a):

To bliki tak zabarwiły

A gdzie na 75 są bliki? I od czego?
Chyba, że myślisz o tym koszmarku na 74.

------------------------------
fotoamator