anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Re: witmann - Meksyk! - część 3 - piramidy

witmann
Początkujący

Re: witmann - Meksyk! - część 3 - piramidy

Zaczniemy od czerni i bieli.
Frombork, lipiec 2007.
Sprzęt: Dynax 7D + 18-70/3.5-5.6

327 ODPOW. 327
profile.country.PL.title
martha.
Użytkownik

Zdecydowanie 8 jak dla mnie najlepsza :thumbsup:

ps pokaż wkońcu ten Meksyk,bo czekam i czekam... :c20

grzechoslaw
Początkujący

Wprawdzie dopiero zaczynam z portretem, ale dorzucę swoje 0,03 zł. ;)
Ładne portrety, z bardzo ładnym odcieniem skóry i włosów, no i w ogóle, modelką :thumbsup: . Jedyne, co mi przeszkadza, to zbyt dużo elementów rozpraszających uwagę - m.in. szal i naszyjnik (i czasem pojawiający się pasek), na bliższych portretach. Na tych dalszych przydałaby się MZ mniejsza GO, bo czasem tło jest zbyt wyraźne.
:thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
12MaRTiN90
Nowicjusz

super te zdjęcia z Emilią :thumbsup: Emilia 3,6,7 podchodzą mi najbardziej :c4
ale reszta też OK :c20 no może na ostatnim występlował bym te (chyba) lecące stadko ptaków. :?

____A500 | 8 | 18-55 | 55-200 | HVL-F42____
Methos-----
Początkujący

Witaj
Z całej wrzutki "przemówiły" do mnie zdjęcia nr: 1, 3, 5.

ArturGniezno
Początkujący

najbardziej naturalne 1 i według mnie najciekawsze
oraz 10 bardzo ciekawy pomysł

witmann
Początkujący

Ok, dawno zapowiadana wrzuta zdjęć z Meksyku.
Spędziłem w tym kraju 2 miesiące w okresie wakacyjnym, będąc na praktyce studenckiej dzięki organizacji IAESTE. Mieszkałem u swojego szefa w mieście Aguascalientes, leżącym dokładnie w samym środku kraju. Podczas pobytu prowadziłem bloga, który jest dostępny pod adresem http://meksyk.wlitwin.pl/ - serdecznie zapraszam do jego czytania i oglądania umieszczonych na nim zdjęć.
Prezentował tu będę wybrane zdjęcia (mniej-więcej co piąte; wszystkich umieszczonych w Sieci mam ponad 250). Reszta dostępna jest na blogu, lub moim koncie Flickr: http://www.flickr.com/photos/wlitwin

Zapraszam!

bob_marley23
Początkujący

trochę nie oddałeś klimatu... ja nie czuję się jakbym tam był

profile.country.pl_PL.title
tobaszc53
Początkujący

trochę nie oddałeś klimatu... ja nie czuję się jakbym tam był


Otóż to. Na razie mało Meksyku w tym Meksyku.

..shprot..
profile.country.pl_PL.title
maro_ka
Początkujący

Seria z Emilią bardzo mi przypadła do gustu z oczywiście małym wyjątkiem - Emilia 10.

Meksyk jak na razie mnie nie urzekł. No może 3 ale trzeba było by skadrować odpowiednio i zdjęcie było by zacne. Szkoda, że te banery się załapały na zdjęcie...

witmann
Początkujący

Dziękuję wszystkim za komentarze. Cóż, specjalistą od fotografii podróżniczej nie jestem, więc i zdjęcia są, jakie są ;) Mam nadzieję poćwiczyć na tegorocznej wyprawie do Hiszpanii, ale to dopiero we wrześniu. A póki co, kolejne zdjęcia. Przepraszam za przerwę, ale w weekend fotografowałem na weselu, więc czasu na Internet nie było.

Na poniższych zdjęciach widać flagę wyznaczającą geometryczny środek państwa Meksyk, mieszczący się na rynku w Aguascalientes. Do tego mamy Indianina zarabiającego na ulicy oraz Museo Nacional de la Muerte, czyli Muzeum Śmierci.