anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

doradzcie

jusztysia
Początkujący

doradzcie

witam. Chciałabym żeby ktoś ocenił poniższe zdjęcia i doradził nad czym powinnam popracować. nie posiadam niestety lustrzanki więc prace robione są zwykłą cyfrówką.pozdrawiam

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
koteczek11
Początkujący

przy ostanim zdjęciu troche ci się niebo zepsuło i strasznie po oczach daje :( Mądrzejsi koledzy na pewno nazią fachową to "coś" - chyba zbyt duże naświetlenie :question:

profile.country.pl_PL.title
Lesiu999
Początkujący

Po pierwsze do robienia zdjęć wcale nie potrzebujesz lustrzanki ;)


Ten rysunek 2, to coś z tymi chmurami jest nie tak.... trochę jakby były przepalone a Ty coś próbowałaś z tym zrobić, jakieś takie nienaturalne, no i te przewody :( Unikaj takich wstawek bo to strasznie psuje scenę. No i modelka strasznie przygarbiona :( jakby chciała zrobić nr 2 i tylko sprawdza czy nikogo w pobliżu nie ma :)

Zdjęcia biżuterii całkiem całkiem.
Kamienica to za bardzo nic nie przedstawia... strasznie martwe to zdjęcie, już nie mówiąc że leci strasznie na lewą stronę.

jusztysia
Początkujący

ok:P nauczyciele w szkole to nigdy nic nie mówią. a samemu trudno coś dostrzec

profile.country.pl_PL.title
Lesiu999
Początkujący

Nie martw się, ja jeszcze nigdy nie zrobiłem zdjęcia o którym mógłbym powiedzieć "to jest to"
Ale samo próbowanie zrobienia takiej fotki daje mi wiele satysfakcji. I być może nigdy nie zrobię takiego zdjęcia ale co tam :)

jusztysia
Początkujący

dzięki za dodanie otuchy :) mama dopiero 18 lat a fotografią zajmuje się od roku.. na dodatek bardziej na zajęcia z fotografii w szkole bo na inne wypady z aparatem po prostu nie starcza mi czasu. Moim marzeniem jest zostać kiedyś jakimś znaczącym fotografem ale pewnie to tylko marzenia.. Brak i pieniędzy i pewnie umiejętności. pozdrawiam ciepło :D