anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

moja mini galeria (ALPOL6)

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

moja mini galeria (ALPOL6)

chce tu zamieszczać fotki do ogółnej krytyki i prosze innych o niewstawianie swoich fotek w tym poście!!!
czekam na krytyke do zdjęcia kieliszka

286 ODPOW. 286
natalkiena
Początkujący

Myślę że powinieneś dodać więcej zdjęć.

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz
profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Kadry są słabe, bardzo słabe.

Krzywo, ciemno, bez pomysłu. :(

Oświetlanie lampą wbudowaną to nie jest najlepszy pomysł...poza tym balans bieli źle ustawiony.

natalkiena
Początkujący

E tam. Pomysł z kluczem bardzo mi się podoba:) Najsłabsze są chyba grzyby. W kościele powinieneś pozbyć się tego światełka z prawego dolnego rogu. I tusz,hmmm z przodu jest zamglony. Coś można by z tym zrobić. Ale to oczywiście moje skromne zdanie:) Ty tu jesteś szefem:)

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Ja pozwolę sobie dodać jeszcze: sugerowałbym się skupić na przekazie, znaczy co chcesz pokazać na zdjęciu. A! I pretensjonalne tytuły bym sobie odpuścił ;)

krystian------
Początkujący

Według mnie:
fotka nr 1: strasznie ciemne, niebardzo mi się podoba
fotka nr 2: ciekawy pomysł ale oba górne rogi niedoświetlone ;(
fotka nr 3: to mi się nawet podoba ale światło odbija się chyba trochę za mocno zwłaszcza przy napisie
fotka nr 4: w ogóle mi się nie podoba, za ciemne, trudno coś dostrzec. Musiałem ze 2 minuty siedzieć przed ekranem żeby rozkminić co to jest
fotka nr 6: mogłoby być dobre, a nie jest bo leci strasznie na prawo ;( No i skorzystałbym z rady koleżanki i to światło z prawej bym wyciął. ;)

xagnieszkax
Początkujący

moim skromnym zdaniem od razu w oczy rzuca sie zły kadr. Kieliszek jest "ucięty", okruszki przy zapalniczce tez jakos uciekły z kadru a klucz mimo, ze jest na zdjeciu głównym aktorem to mam wrazenie, ze zaraz z kadru wyjdzie (zostalo mu pare mm) ;-) poza tym zwracaj uwage w jaki sposób trzymasz aparat-wątpie żebyś celowo trzymał go krzywo. Proponowalabym pobawić się też światłem bo tutaj na zdjeciach, ktore nam pokazujesz troszke z oświetleniem kiepsko. Zdaje sobie sprawe, ze tło ma byc czarne ale to co nam chcesz pokazac (w tym wypadku kieliszek i klucz) musza byc ładnie doswietlone- a hmmm nie sa. Poza tym proponowalabym uzyc kieliszka bez wzorow-wtedy unikniemy sytuacji, kiedy zastanawiamy sie co jest w srodku i zwroc uwage czy nie za duzo rzeczy sie w nim odbija.
i jeszcze zastanawia mnie co chciales tak naprawde nam pokazac.... w sumie zdjecia jak zdjecia - albo jestem nieuwazna albo nie dotarles do mnie z przekazem.

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

fakt że nie są zbyt jasne ale to moje pierwsze zdjęcia do których użyłem "dyfuzora" że tak to nazwe gdzies na tym forum zobaczym że można osłabic troche światlo aby niebyło zbyt oslepiające i nieniszczylo zdjęcia ale mże za bardzo przyciemniełm musze zastosować troszeczke cieńszą karte (do hybrydy chyba niema dyfuzorów tak więc pozostaje własnorecznie je zrobić) dziękuje za komentarze