anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

moja mini galeria (ALPOL6)

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

moja mini galeria (ALPOL6)

chce tu zamieszczać fotki do ogółnej krytyki i prosze innych o niewstawianie swoich fotek w tym poście!!!
czekam na krytyke do zdjęcia kieliszka

286 ODPOW. 286
profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

mój dzisiejszy spacerek z aparatem po długiej przerwie (choroba niepozwoliła wychodzić)

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

i jeszcze jedno

profile.country.pl_PL.title
karolca
Nowicjusz

Moim zdaniem masz "małe" problemy z kadrowaniem. Ostatnie zdjęcie... byłoby nieźle, gdybyś wyostrzył całą trawę (wiem, trzcina...) i nie uciął jej tak! Brakuje łodygi!
Foto z kiliszkami - za ciemne, żle wykadrowane i przede wszystkim... brak jakiegoś tematu... bo widzę kieliszek z kluczem i... i nic!

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

ten kieliszek to moja próba z dyfuzorem własnej roboty ale widze ze niezabardzo on pomaga mi w fotkach

profile.country.pl_PL.title
karolca
Nowicjusz

alpol6 napisał(a):

ten kieliszek to moja próba z dyfuzorem własnej roboty ale widze ze niezabardzo on pomaga mi w fotkach


Można nieco pobawić się z zewnętrznym oświetleniem, nekoniecznie zintegrowanym z aparatem. słaba żarówka, materiał... warto eksperymentować :) taką możliwość dają nam cyfrówki.
powodzenia :)

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

a tu wystawiam uchwycone zdjęcia z dzisiejszej nocy z sylwestra w zielonej górze

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz
profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

prosze o krytyke

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

11,12,13
- 13 byłaby ciekawa gdyby nie pierwszy plan - moim zdaniem przeszkadza w odbiorze, drugi plan jest ostry
- 12 brak ostrości pierwszego planu
- 11 mogłoby być najciekawsze gdyby główka goździka była w GO
Przy 1/1000s mogłeś zejść z ISO.
Jeżeli chodzi o sylwestrowe to się nie wypowiem co mi się nie podoba - bo lepszych nie zrobiłem:)

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

zdjęcie numer 12 było zamierzone jest odwrotnością zdjęcia 13 bynajmiej takie było moje zamierzenie