anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

moja mini galeria (ALPOL6)

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

moja mini galeria (ALPOL6)

chce tu zamieszczać fotki do ogółnej krytyki i prosze innych o niewstawianie swoich fotek w tym poście!!!
czekam na krytyke do zdjęcia kieliszka

286 ODPOW. 286
profile.country.pl_PL.title
karolca
Nowicjusz

z makro najlepsze jest 13, reszta już nie.

Sylwestrowe... w dziale ABC fotografowania powstał wątek jak zabrać się do focenia fajerwerków i innych tego typu rzeczy. Również są fotki oraz małe porady co i jak :)
Generalnie mogą być, jednak po poznaniu tajników są zwykłe :) Niestety, jest mało okazji, aby wprawić się w tego typu fotografii więc rady są wskazane. Najlepiej z autopsji.
Pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
Andi-----
Początkujący

natalkiena napisał(a):

E tam. Pomysł z kluczem bardzo mi się podoba:) Najsłabsze są chyba grzyby. W kościele powinieneś pozbyć się tego światełka z prawego dolnego rogu. I tusz,hmmm z przodu jest zamglony. Coś można by z tym zrobić. Ale to oczywiście moje skromne zdanie:) Ty tu jesteś szefem:)




Tylko po co fotografować klucz ... jest to fotografia o niczym i tu jest chyba problem , bez urazy

profile.country.pl_PL.title
Andi-----
Początkujący

alpol6 napisał(a):

i nastpne trzy fotki




Co do Koscioła jak dla mnie jest zdominowany żółtym kolorem. Co odbiera mu jak sądze rzeczywistych barw. Masz a aparacie funkcje ustawiania temeperatury barwowej. Ja bym zmniejszył Magente do okolo 2900 .

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

ta łuna światła powstała w wyniku odbicia sie lampy błyskowej od śmietnika i tak dużo wyciołem a co do funkcji aparatu nie mam korekcji temperatury jest to mój pierwszyaparat a na dodatek jest to hybryda al od czegos trzeba zacząć

profile.country.pl_PL.title
Andi-----
Początkujący

alpol6 napisał(a):

ta łuna światła powstała w wyniku odbicia sie lampy błyskowej od śmietnika i tak dużo wyciołem a co do funkcji aparatu nie mam korekcji temperatury jest to mój pierwszyaparat a na dodatek jest to hybryda al od czegos trzeba zacząć


W takim razie przepraszam. Odwoływanie sie swoimi komentarzami do zdjec , o ktorych nie wiadomo jakim sprzętem były robione może tylko draznić autorów. Ja chyba bym sie wsciekal gdyby ktos dawal mi rady - co do których nie mam mozliwosci sie praktycznie odnieśc. Dlatego zaproponowalem na forum podzial zdjec tematycznie w zaleznosci od sprzętu. Oraz komentarze nawiazujace do tego jak mozemy konkretnie posiadany sprzęt zastosowac do wykonania zdjecia - Moze zajmiesz głos w tej sprawie? Napisalem to na forum : DSLR / Kilka słów o korzystaniu z naszej galerii (link: viewtopic.php?f=32&t=50 )Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

zdjęcia robione podczas powrotu ze szkoły jadąc autobusem

wratislavian
Początkujący

alpol6 napisał(a):

fakt że nie są zbyt jasne ale to moje pierwsze zdjęcia do których użyłem "dyfuzora" że tak to nazwe gdzies na tym forum zobaczym że można osłabic troche światlo aby niebyło zbyt oslepiające i nieniszczylo zdjęcia ale mże za bardzo przyciemniełm musze zastosować troszeczke cieńszą karte (do hybrydy chyba niema dyfuzorów tak więc pozostaje własnorecznie je zrobić) dziękuje za komentarze



zawsze mozesz pokombinowac z korekcja blysku i dac te dwie dzialki na plus

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

alpol6 napisał(a):
fakt że nie są zbyt jasne ale to moje pierwsze zdjęcia do których użyłem "dyfuzora" że tak to nazwe gdzies na tym forum zobaczym że można osłabic troche światlo aby niebyło zbyt oslepiające i nieniszczylo zdjęcia ale mże za bardzo przyciemniełm musze zastosować troszeczke cieńszą karte (do hybrydy chyba niema dyfuzorów tak więc pozostaje własnorecznie je zrobić) dziękuje za komentarze


zawsze mozesz pokombinowac z korekcja blysku i dac te dwie dzialki na plus



jak bym miał taką możliwoś napewno bym sie postarał to zmienić

profile.country.pl_PL.title
janvideo24
Początkujący

Witam.
Trudno mi oceniać kiedy sam nic nie prezentuję. Obejrzałem to co pokazałeś. Odnoszę wrażenie , że cieszysz się z faktu posiadania aparatu, chcesz rozpocząć swoją przygodę z fotografią. Kolega Lajam trafnie napisał. Zastanów się co chcesz pokazać. Nad sensem swoich prac. Każdy środek przekazu, a takim jest fotografia ma swój język. Próbujesz makro, pełne plany. Ok. Najważniejsze to znaleźć swój styl, ale równie ważne by wiedzieć co chcesz przez swoje prace pokazać. Jeżeli masz chęć by była to fascynująca przygoda powinieneś wiedzieć co chcesz przeżyć. Jeżeli nie potrafisz sobie jasno na to odpowiedzieć, to będziesz robił fotki i tyle. Kiedy odpowiesz sobie , twoje prace nabiorą sensu i wtedy popracujesz też i nad techniką. To tyle z mojej strony.

Jan

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

te zdjęcia wystawiam nie jako artystyczne i nic nieprezentują ale co jedynie chce sie dowiedzieć jak wylapać głębie ostrości chiciażby na połowie kadru. dostałem dzisiaj szkiełko 50mm i zamontowałem je odwrotnie do poprzedniego (znajoma powiedziała że eksta fotki wychądzą) ale niejestem w stanie wyłapać takiej głębi ostrości co ona co mam zrobić może jakies porady przysłona 3,5 i 13,6 ma małą różnice około 1mm na kadrze tak więc niewiele