anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

MBgryf galeria - amator ale chcę się uczyć

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
MBgryf
Użytkownik

MBgryf galeria - amator ale chcę się uczyć

Witam wszystkich użytkowników forum, a szczególnie "kompaktowców". Tak jak w temacie jestem amatorem fotografii ale chcę robić coraz lepsze zdjęcia dlatego będę wdzięczny za wszelkie sugestie również te krytyczne. Teorii o fotografii trochę poczytałem ale w praktyce nie zawsze to wychodzi.

27 ODPOW. 27
profile.country.PL.title
MBgryf
Użytkownik

Dzięki Tadeusz za ciepłe opinie. Jeśli chodzi o temat łabędzi to faktycznie oklepany i warto jedynie poszukać jakiś niespotykanych ujęć i kadrów wówczas może będzie nieco ciekawiej :) .
Pozdrawiam

profile.country.PL.title
MBgryf
Użytkownik

Dwa portreciki na tle jesieni

profile.country.pl_PL.title
mlodyzolw
Poszukiwacz

Witam.

Zdjęcie Julka0021 - zły kadr, mało ostre ( czapka ) oraz błąd który popełniam też źle że osoba portretowana patrzy w obiektyw, bardziej ciekawe by było jak by np. była zapatrzona w dal gdzieś.

Zdjęcie Julka0020 - bardzo oryginalny i ciekawy pomysł na zdjęcie. :thumbsup: lecz są minusy tego zdjęcia jak znowu nie ostra czapka i prześwietlenie prawej części dziecka.

Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
MBgryf
Użytkownik

mlodyzolw - nie zgadzam się z Tobą w kwestii czapki, bo nie o czapkę tu chodzi tylko twarz i tam była łapana ostrość a sama czapka poprzez rodzaj i splot wełny (mnóstwo odstających włókien) może powodować złudzenie nie ostrej. Co do kadrowania w 21 to masz rację lepiej wyglądałoby w kadrze pionowym. Zgadzam się również, że czasami zdjęcia portretowe są ciekawsze gdy osoba fotografowana nie patrzy w obiektyw.

profile.country.en_GB.title
pi0trus
Początkujący

0021 Zgadzam się. Ostrość jest ok. kadr jeśli poziomy, to dałbym to co przed nią, a nie za.
Ogólnie zdjęcia bardzo fajne.

profile.country.PL.title
MBgryf
Użytkownik
profile.country.en_GB.title
pi0trus
Początkujący

39 Krzyżak ogrodowy. Lubię :)