anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ZBIOROWY - Targi Łódzkie 2011

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

ZBIOROWY - Targi Łódzkie 2011

Witamy z pokładu Sony na Targach Łódzkich

------------------------------
fotoamator
114 ODPOW. 114
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

I ja dziękuję ślicznie, za wszystkie rozmowy, które odbyłem :D
Nie udało się pogadać z Wami tyle ile by się chciało, ale co chwilę dzwonił telefon by wręczyć kolejnej osobie zaproszenie.

Moje podsumowanie: zbyt mało tematów do fotografowania (w porównaniu do poprzednich lat), zbyt dużo albumików, jak zwykle kilka dużych firm olało temat. Na pochwałę zasługuje Nikon. Wreszcie się pojawili. Żal mi tych, którzy stali tyle godzin w kolejce - ale to ich własny wybór, ja bym nie stał :nauseated_face:
Zabrakło mi warsztatów, których nie brakowało rok temu na stoisku SONY :(
No ale w końcu to targi - czyli produkty, prezentacje, sprzedaż itd. Nie mniej jednak poprzednie lata mnie rozbestwiły i po prostu mi brak. Może za rok będzie lepiej ?
Na targach jak zwykle szukałem okazji by brać w łapy sprzęt, do którego nie mam dostępu przez cały rok. Zabrakło mi Leica'i M9, S2. Ale za to pstryknąłem kilka zdjęć fuji x100, przestrzeliłem na zewnątrz voigtlander'a 50mm 1.1 . Kilka fotek cyknąłem 25mm 0.95. Z tego całego macania wyszło, że z targów wyjechałem wraz z samyangiem 14mm. Świetne szkiełko, za świetną kaskę :c34 No i kupiłem szybkę GGS - rychło wczas :c97 :c97
Oczywiście, jak zwykle zrobiłem zapas na rok gazet foto - a jak :D

Ale najważniejsze jest to, że była okazja do poznania wielu nowych osób oraz pogadania z tym, z którymi się już znam. Tym bardziej się cieszę, że to na mnie "spadło" rozdawanie zaproszeń.
Za rok znowu pojadę :D




cdn napisał(a):

Lars napisał(a):

I trzeba modowi zrobić zdjęcie z Nikonem - wtedy masz duuuuży handicap gadżetowy.


Nie jestem paparazzi. Nie robię zdjęć celebrytom w sytuacjach intymnych 8-)


:smileyhappy:
cdn - miło, że podszedłeś do mnie. Miło, że podzieliłeś się cennymi dla mnie radami oraz spostrzeżeniami. Liczę, że jeszcze będziemy mogli kiedyś porozmawiać :smileythumbsup:


Lars napisał(a):

A to i ja wrzucę taką małą kontrowersję... 8-)


:c97 :c97
ja mam odwet - Lajam z kanunem :smileymrgreen:


zacznę relację od grupówki. Wiem, wiem. Pomyślicie kris niedobry. Nie dał znać nikomu, ale to wyszło b.spontanicznie i to nie z mojej strony. Ja tylko użyczyłem aparat i moje nowe szkiełko :smileymrgreen:
Grupówka była na samym końcu targów. Oczywiście gdyby tak zrobić z Wami wszystkimi, to było by tego sporo więcej :c20

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
Minoor
Początkujący
profile.country.pl_PL.title
majorglory
Poszukiwacz
profile.country.pl_PL.title
podwys
Początkujący

cdn napisał(a):

...
Nie jestem paparazzi. Nie robię zdjęć celebrytom w sytuacjach intymnych 8-)


:smileyhappy:

profile.country.pl_PL.title
stanley76rsko
Użytkownik

Witam, a mnie się udało spotkać posiadacza polskiej produkcji STARTa, jak to ujął, jaka epoka taki sprzęt, chodziło mu oczywiście o Charliego Chaplina.Jak pamiętam to kolega z Wrocławia.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

kilka reportażowych portretów modelek ze stoiska magazynu Foto (pinup) oraz nikona (rudowłosa) :c2

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
FireWire.
Początkujący

Żeby nie było, że "nic nie piszę": "Ognista" jeszcze raz dziękuje za spotkanie! I za zdjęcia wszystkim fotografom :D