anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Re: witmann - Meksyk! - część 3 - piramidy

witmann
Początkujący

Re: witmann - Meksyk! - część 3 - piramidy

Zaczniemy od czerni i bieli.
Frombork, lipiec 2007.
Sprzęt: Dynax 7D + 18-70/3.5-5.6

327 ODPOW. 327
profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Za dwudziestkę powinni Ci dać nobla fotograficznego - a na poważnie. Robi wrażenie to zdjęcie. Świetny kadr i "kolorystyka".

witmann
Początkujący

No nie, Panowie, żartujecie sobie :slight_smile: Dzięki za miłe słowo.

kris - szczerze mówiąc zrobienie zdjęcia zajęło mi chwilkę. Dwa pstryki w odstępie kilkunastu sekund, wybranie ciekawszego + kilka minut na konwersje do B&W i tyle ;)

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

witmann napisał(a):

No nie, Panowie, żartujecie sobie :slight_smile: Dzięki za miłe słowo.

kris - szczerze mówiąc zrobienie zdjęcia zajęło mi chwilkę. Dwa pstryki w odstępie kilkunastu sekund, wybranie ciekawszego + kilka minut na konwersje do B&W i tyle ;)




Tobie wydaje się przeciętne - innym wpada mocno w oko. Ja nie jestem zwolennikiem tzw. lizania się pod dupach - słodzenia sobie znaczy. Zdjęcie jest dobre i zasługuje na pochwałę.

To że zajęło Ci chwilę zrobienie dzieła to też o czymś świadczy. Jedni robią dobre zdjęcia w chwilę jak napisałeś a inni siedzią przed kompem godzinę i gmerają w PS...

witmann
Początkujący

Deviant napisał(a):

Tobie wydaje się przeciętne - innym wpada mocno w oko. Ja nie jestem zwolennikiem tzw. lizania się pod - słodzenia sobie znaczy. Zdjęcie jest dobre i zasługuje na pochwałę.


Tym bardziej miło mi jest usłyszeć szczerą pochwałę :)

witmann
Początkujący

Ciekaw jestem, jak Wam podejdzie mój ulubiony (chociaż niestety bardzo rzadko uprawiany) temat - portrety.
Na początek staaaara sesja, z października 2006 r.

D7D + 18-70/3.5-5.6

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Niewiem czemu ale bardziej podoba Mi sie 21,dziewczyna ma fajne oczka i ten wicher na twarzy :)
22 technicznie to ja sie do niczego nie przyczepie fotka dobra :D
Ogołem fotki Mi sie podobaja z naciskiem na 21 pozdrawiam.

witmann
Początkujący

Paulino - dzięki :)

witmann
Początkujący

Dobra, kolejna porcyjka ;)

wratislavian
Początkujący

23 i 24 ladne i ladne światło. ktos z blendą stał?

witmann
Początkujący

Blenda (złota) była tylko na 21. Na 22 i 23 światło zastane. Na 24 zastane + goły flash na wprost.