anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Re: witmann - Meksyk! - część 3 - piramidy

witmann
Początkujący

Re: witmann - Meksyk! - część 3 - piramidy

Zaczniemy od czerni i bieli.
Frombork, lipiec 2007.
Sprzęt: Dynax 7D + 18-70/3.5-5.6

327 ODPOW. 327
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Nie marudy tylko koneserzy damskiej urody ;) dawaj dalej to pomarudzimy jeszcze...

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

witmann napisał(a):

Zawsze się znajdą jakieś marudy, zawsze :P Hehe, i dobrze ;)


Przepraszam :(

Od dziś obiecuję tylko słodzić :smileytwisted:

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

ja powiem tak - zapowiada się ciekawie :nauseated_face:

ale jeżeli chodzi o zdjęcie - tą rękę z gałązką lepiej IMO, żeby nie było. Natomiast gałązka zakrywająca włosy w miarę akceptowalna :rolling_eyes: .

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

zdjęcie mi się podoba, może troszkę za bardzo nachodzi pierwszy plan ale to kwestja gustu, modelka zapowiada się bardzo sympatycznie, ale mnie przeszkadzaja te pasemka , co to za moda? :(

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

o tym co przeszkadza mówili już a ja powiem o tym co mi się podoba, a mianowicie jej oczy, od razu przykuły moją uwagę :thumbsup:
prosimy o więcej Ani http://klubkm.pl/forum/images/smilies/naughty.gif

oldguest
Początkujący

Liście w prawym górnym rogu brzydko zakrywają uroczą modelkę.

witmann
Początkujący

Lajam napisał(a):

Przepraszam :(
Od dziś obiecuję tylko słodzić :smileytwisted:


Zabraniam! :P Właśnie takiego marudzenia oczekuję ;) Od słodzenia mam KKM, tu się chcę czegoś nauczyć ;)

Widzę, że wszystkim przeszkadza rozmyty pierwszy plan, a ja Wam powiem, że on taki specjalnie zrobiony ;) Zawsze robiłem standardowe portrety a takie coś jest imho ciekawym akcentem, który mi się jakiś czas temu spodobał i czekał na okazję wykorzystania go. No, ale de gustibus non disputandum :smileymrgreen:

Alcazar - no taka moda, co ja poradzę? :)

Więcej Ani będzie, ale później, jak będę miał więcej czasu, by usiąść do zdjęć.

Lestek------
Początkujący

witmann napisał(a):

Lestek - może wypróbuje ten pomysł przy następnej sesji ;)


Wczoraj podobny motyw widziałem na digarcie i wyglądało to ciekawie. Wprawdzie kompozycja była odwrotna bo modelka stała na pierwszym planie a ostrość poszła na tło ale wyglądało to efektownie. Przy małej przysłonie modelka była niewyraźna i trzeba było sobie wiele dopowiedzieć. Myślę że tak jak ja mówiłem, też może być ciekawie. Spróbuj i pochwal się efektami.
witmann Ty nam lepiej powiedz gdzie takie ładne modelki rosną, bo to chyba jakiś wysyp jak kwiatów na łące... ;D

profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

Same piekne modelki u Ciebie :thumbsup: zdjęcia Ani bardzo przyjemne, fajne kadry etc :thumbsup:

witmann
Początkujący

Lestek napisał(a):

witmann Ty nam lepiej powiedz gdzie takie ładne modelki rosną, bo to chyba jakiś wysyp jak kwiatów na łące... ;D


W pięknej krainie Trójmiastem zwanej, gdzie troskliwi plantatorzy, pod moim surowym okiem, zrywają tylko najświeższe listki z krzewów modelkowych :smileymrgreen:

BuBu - dzięki :)