anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

moja mini galeria (ALPOL6)

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

moja mini galeria (ALPOL6)

chce tu zamieszczać fotki do ogółnej krytyki i prosze innych o niewstawianie swoich fotek w tym poście!!!
czekam na krytyke do zdjęcia kieliszka

286 ODPOW. 286
profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

pare zdjęć z dzisiejszego dnia (PALMIARNIA ZIELONA GÓRA)

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz
profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

mam dziwne wrażenie że w zakładce luzne rozmowy o fotografi niema sensu wystawiać fotek ogląda je 4-6 osób
może dało by sie założyć jakiś wątek osobny do galeri osób nie posiadających sony a chcących porad zaawansowanych użytkowników aparatów (ja czekam tylko na jakiś zastzryk gotówki i zakupuje jedną z ALF (zobaczymy na jaką fundusze pozwolą)

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

alpol6 napisał(a):

mam dziwne wrażenie że w zakładce luzne rozmowy o fotografi niema sensu wystawiać fotek ogląda je 4-6 osób



Sens z pewnością jest - zawsze zajrzy któryś guru i czegoś ciekawego/nowego się dowiesz :D Choć oglądalność to faktycznie nie powala...


Tak na moje to 64 i 66 (sorry) nieciekawe jakieś...
65 - fajna fotka i ciekawe kwiaty choć nie jestem w stanie określić gdzie Ci ostrość padła,
67 i 68 - ciekawe obiekty do focenia - zastanawiam się czy gdyby nie były tak centralne to by im nie pomogło?
69 - no nie wiem... Z pewnością (przynajmniej jak na moje oko) fotka leci mocno w lewo. No i nie wiem czy nie za mocno zadarłeś aparat do góry. Chyba wolałbym ostrość na światła. Choć jak na trudne warunki (bo chyba powodzi światła to tam nie było?) to całkiem nieźle poszło ;)

W każdym razie uważam, że warto tu zaglądać bo ciekawe rzeczy opowiadasz swoimi zdjęciami...

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Ja wypowiem się na temat 69.
Tego typu zdjęcie nie jest łatwo zrobić - o czym się przekonałem :?
Są to bardzo trudne warunki oświetleniowe. W tym przypadku potrzebne jest bardzo jasny obiektyw i odpowiednie ISO.
Mogłeś dać przynajmniej 400, a najlepiej 800. Wtedy czas byłby szybszy.
Ewentualnie pomoc statywu jeżeli jest taka możliwość ;)
A tak zdjęcie nieostre i leci na lewo.
Mam nadzieje, że się na mnie nie pogniewasz :rolling_eyes:

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

Starosta napisał(a):

Ja wypowiem się na temat 69.
Tego typu zdjęcie nie jest łatwo zrobić - o czym się przekonałem :?
Są to bardzo trudne warunki oświetleniowe. W tym przypadku potrzebne jest bardzo jasny obiektyw i odpowiednie ISO.
Mogłeś dać przynajmniej 400, a najlepiej 800. Wtedy czas byłby szybszy.
Ewentualnie pomoc statywu jeżeli jest taka możliwość ;)
A tak zdjęcie nieostre i leci na lewo.

zamieszczam tutaj z różnymi ISO niepodaje numeracji dalej daje dla przykładu

Starosta napisał(a):


Mam nadzieje, że się na mnie nie pogniewasz :rolling_eyes:


krytyka mile widziana na na nikogo sie nie pogniewam

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

i jeszcze ISO 1600

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Mnie tam pierwotna wersja nawet pasuje. Wyprostować tylko koniecznie trzeba. Na innych wersjach (szczególnie z wyższym ISO) to już mi ludzie przeszkadzają a pewnie nie było ich jak pogonić :D

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

ISO 400 jest najlepsze ;)

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Po mojemu (przynajmniej ja tak kościoły witrażowe "robiłem") lepiej jest wydłużyć czas na korzyść mniejszej czułości (i ziarna czy tam szumów jak kto woli) ale to już wtedy niestety statyw konieczny i nie raz kilkanaście sekund spokoju przed kadrem ale jak ktoś lubi "dynamiczne" ujęcia może nie wyganiać wszystkich sprzed kadru ;)