anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

moja mini galeria (ALPOL6)

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

moja mini galeria (ALPOL6)

chce tu zamieszczać fotki do ogółnej krytyki i prosze innych o niewstawianie swoich fotek w tym poście!!!
czekam na krytyke do zdjęcia kieliszka

286 ODPOW. 286
Creatoor
Początkujący

Lajam napisał(a):

Następnym razem poproś Koleżankę żeby zostawiła pieska w domu.
Po prostu żebyś miał z nią lepszy kontakt bo na tych zdjęciach tego nie widzę :)


I to właśnie jest esencja wszystkiego. Mistrz fotografii portretowej, którego od lat staram się podpatrywać powiedział kiedyś, "że sukces jest bardziej wynikiem stosunków międzyludzkich i psychologii, niż umiejętności technicznych". I to prawda. Jeśli podczas sesji panuje sztywna, formalna i powściągliwa atmosfera to odbije się to na ekspresji. Trudno będzie wtedy uzyskać przyjemne i naturalne portrety.
Na twoich zdjęciach widać wyraźnie, że modelka pozuje ci do zdjęć. Nie widać tutaj naturalności.

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

Nie można się nie zgodzic z przedmowcami. Mnie osobiscie gryzie że papieros nie jest zapalony, jak już go użyliście to przynajmniej mogliście go zapalic. ale to taka moja sugestia


mi też to niepasowało ale cóż zrobić niebęde dziewczyny namawial do złego jest osobą niepalącą

tu wystawie zdjęcia które owa modelka mi robiła (zajmuje sie fotografią tak samo jak ja czyli amatorsko)

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz
profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

47 - osobiście odrobinę bym to ciemniej widział (ale ja w ogóle lubię ciemniej) - poza tym po mojemu najlepsze w serii... Podoba się mnie :nauseated_face:

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

z ostatnich czyli zdjęć koleżanki, faktycznie 47 najlepiej wyszło
reszta jest przeciętna.....

a co do Twoich portretów - wszystko już chłopaki napisali
ja dodam od siebie, że portret to bardzo trudny temat. Można poświęcić setki godzin na ten temat, na rozwój w tym kierunku, a efekty będą małe ;)
także się nie poddawaj, pomyśl o zmianie sprzętu na coś co da Ci większe pole manewrowania. Ja też kiedyś cykałem kompaktem i szybko zauważyłem, że sprzęt mnie ogranicza, że nie pozwala mi wykonać ujęć, które chodziły mi po głowie

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

może ktoś sie orjentuje jak takie zdjęcia obrabiać (podczerwień)
aby dały taki efekthttp://www.photogalaxy.com/pic/marbo-1/infrared_world.jpg

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

temat IR jest mi troszkę obcy, nie mniej jednak prędzej taki efekt uzyskasz "grzebiąc" przy matrycy, a nie poprzez filtr na obiektywie ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
Creatoor
Początkujący

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/poradnik_fotografowanie_niewidocznego_8211_podczerwien_31278.html

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

zdjęcia zrobione na OS rajdu terenowego w Jasieniu MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz