anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jagodowy powrót ;) Majowa sesja.

4036-----
Początkujący

Jagodowy powrót ;) Majowa sesja.

Witam Was serdecznie po dłuższej przerwie. ;)
Na forum od dawna nie pisałam, ale na forum często zaglądam ;) Może niektórzy mnie pamiętają. A jeśli pamiętają to wiedzą, że za lustrzanką miałam poczekać jeszcze jakieś dwa lata, jednak się udało i dostałam ją teraz :D Jest to Sony :c56 35 z kitowym obiektywem 18-55, który będzie mi musiał starczyć na dość długo... ;) No, ale cóż. Lepsze to niż nic.
Załączam kilka fotek mojego psa. Lustrzanke mam od wczoraj, więc to moje pierwsze próby... Na pewno zaraz ktoś powie, że nie powinnam takich fotek wstawiać na forum, no ale wstawiam :D Proszę o wskazówki.

16 ODPOW. 16
4036-----
Początkujący

Hmm...
Lajam, więc taka szmatka do okularów będzie dobra?

Dobra. W końcu to galeria, więc wrzucam kilka fotek :D Znowuż mój dog... ;)

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Tak, szmatka do okularów powinna być ok. :)

Szkoda, że piesek ze smyczą jest na zdjęciach.. :(

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

Lajam napisał(a):

Szkoda, że piesek ze smyczą jest na zdjęciach.. :(


Podpisuję się pod tym. Poza tym druga fota (hh.jpg) za ciemna, zaś czwarta jakoś nie bardzo mi pasuje. Reszta ok :) .

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Witam.Myślę że zdjęcia robione w trakcie szkolenia PT1.Pozdrawiam.

4036-----
Początkujący

Dawno mnie tu nie było. Nawet bardzo dawno :? Odświeżam swoją galerie. Ostatnio miałam chwilowy zastój (chyba brak weny...). Ale wczoraj zrobiłam małą sesje swojej chrześniaczce Mai. Nie są zbyt zachwycające, bo były robione na szybko, Majka była śpiąca i marudna, ale nadrobimy to już niedługo ;) Dodam tylko, że spódniczkę uszyłam jej sama :D

profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

:c37
Masz ładnego psa, goldenki są kochane, sam mam labusia czarnego bez rodowodu, psy są bardzo fotogeniczne no i mają wspaniałe usposobienie...Pierwsze zdjęcie, szkoda, że w&b (w tym już lepiej wygląda moja Saba bo czarna jest :c20 ) poza tym jak dla mnie zbyt ciasne te kadry. Kolejne zdjęcia psa dużo lepsze, fajnie, że nie popełniasz błędu który mi nadal się zdarza tzn centralne kadrowanie...Smycz, cóż, może na minus, ale my wiemy, że tych piesków z uwagi na ich żywiołowość lepiej ze smyczy nie spuszczać.

Portrety maluszka podobają mi się.
Pozdrawiam, życzę dalszych fotograficznych sukcesów. :thumbsup:

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Nie są zbyt zachwycające, bo były robione na szybko...



po co więc pokazywać na siłę skoro nie ma się czym chwalić. Może lepiej niech pozostaną w rodzinnym albumie a do galerii wrzucić perełki, np. gdy malutka będzie wypoczęta, wesoła, czy w trakcie ciekawej zabawy.... Choć dodać należy, że modelka urocza (który szkrab nie jest?)