anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ZBIOROWY - 1/4 mili

profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz

ZBIOROWY - 1/4 mili

Hej.
W tym temacie myślę wrzucać wszelakie fotki z wypadów po Podkarpaciu i w moim regionie.
Nie chcę do każdego wydarzenia tworzyć kolejnych wątków - wrzutka i temat umiera, ta forma powinna się sprawdzić.
Narazie nie ma konkretnej grupy z którą mógłbym się spotykać regularnie ale kto wie co będzie niebawem.
Zaczynamy

76 ODPOW. 76
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Lajam napisał(a):


Co do relacji - moim zdaniem fajniej niż na Men's Day bo tutaj prawdziwy skate-park jest, a tam było wszystko na trawie aranżowane. :thumbsup:



Najprawdopodobniej byłeś na ostatnim Men,s Day na Służewcu. Rok wcześniej na Bemowie był zorganizowany inaczej i zdecydowanie ciekawiej - moim zdaniem.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

piotruso napisał(a):

Najprawdopodobniej byłeś na ostatnim Men,s Day na Służewcu.


Tak. Szału nie było. Spotkałem Wujka Samo Zło i Roberta Burneikę. Potem już mi się odechciało zwiedzania i poszliśmy pod takie duże zielone parasole, gdzie lali taki złoty, zimny napój. :D

profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz

Dziękuję wszystkim zainteresowanym za odwiedziny :c22
Seba_PL - jest mi niezmiernie miło za pochwałę. Ciesze się, że zdjęcia się podobają i zechciałeś poświecić chwilę by ją napisać.
52 wygląda jak "pamiątkowe" zdjęcie z ustawki kiboli. Kolesie napie** się na polanie, a Ty im zza krzaków pstryk fotę


Śmigał tam wóz zabytkowy gdy wychodziłem z tego miejsca a grupka która zasłoniła mi kadr kibicowała unosząc łapy w górę i zasłoniła pojazd.
31 główny obiekt ginie na tle bloku, dźwigu i krzaczorów. Za dużo się dzieje w tle.


chciałem mieć ten moment w którym chmury zasłaniały słońce i tworzyły niejednolite światło. Mnie się to spodobało choć wiem że kompozycja jest do kitu.

trebor napisał(a):

9 - napił się raket fjuel... i poooooszedł!


na tej imprezie pili jakiegoś dziwnego rockstara ;)

Lajam - dzięki, nigdy wcześniej tej opcji nie używałem, nawet nie wiedziałem, że istnieje.
piotruso - wolę by gonić, jeśli mam okazję się czegoś nauczyć chętnie skorzystam a tak żył bym w nieświadomości ideału :c20 :c22 dzieki.

Aby się nie nudziło wstawiam kolejne z 1/4 Mili

Jeśli z kolorami jest coś nie tak dajcie znać, przewalałem system i profil kolorów z kalibratora poszedł w las.

profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz

Heja,
ciąg dalszy z ściganki.
Ostatnia wrzutka i dam Wam spokój na dłużej.
Pozdrawiam :c37 Liczę, że inny będą również tak aktywni fotograficznie.

profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz

WItajcie.
Ziomale wrzucili kolejny link z skoków na flaybagu:c1
http://www.youtube.com/watch?v=DhevxrwE0Ec&t=7s

profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz

Kolejny filmik z 1/4 mili dość fajny :)
http://www.youtube.com/watch?v=x_gkki14US8