anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ZBIOROWY - 1/4 mili

profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz

ZBIOROWY - 1/4 mili

Hej.
W tym temacie myślę wrzucać wszelakie fotki z wypadów po Podkarpaciu i w moim regionie.
Nie chcę do każdego wydarzenia tworzyć kolejnych wątków - wrzutka i temat umiera, ta forma powinna się sprawdzić.
Narazie nie ma konkretnej grupy z którą mógłbym się spotykać regularnie ale kto wie co będzie niebawem.
Zaczynamy

76 ODPOW. 76
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Nie mogło to być tydzień temu jak w Krośnie byłem :smileyevil:



Michał, ale to będzie dopiero za 2,5 tygodnia. Masz czas aby jeszcze dojechać :c20 .

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Nawet spacerkiem by zdążył :)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Lajam napisał(a):

Nawet spacerkiem by zdążył :)


nie mów głośno :c6
Michał to istny łazik :c11

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Tak się zastanawiam, czy aby się nie wybrać na sam start balonów. Musiałbym co prawda baardzo rano wstać (właściwie późna nocą) i dojechać na miejsce na 6 rano. Całkiem kusząca opcja - byle by była właściwa pogoda o poranku...

profile.country.pl_PL.title
PriQso
Początkujący

:c37

aa może zawitam, godzinka drogi ode mnie :c20

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

kris napisał(a):

Lajam napisał(a):

Nawet spacerkiem by zdążył :)


nie mów głośno :c6
Michał to istny łazik :c11


wtedy akurat to się będę woził :P przez prawie pół Polski...
niemniej jednak fajnie by było się kiedyś na zawody takie wybrać... może za rok jak już nie będę miał innych zobowiązań wyjazdowych :smileythumbsup:

profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz

zapraszam :)

Deviant napisał(a):


Tak się zastanawiam, czy aby się nie wybrać na sam start balonów. Musiałbym co prawda baardzo rano wstać (właściwie późna nocą) i dojechać na miejsce na 6 rano. Całkiem kusząca opcja - byle by była właściwa pogoda o poranku...


wydaje mi się lepszy wieczór zamiast wschodu - przy zachodzie, podobny klimat a później odbywają się pokazy nocne, podświetlone balony to jest to.
Rano jest mgiełka inna przejrzystość inny klimat. a na następne pokazy trzeba czekać aż do wieczoru.

profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz
profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz

Teraz się uda.
011 - tak wygląda efekt nie przełączenia FF na obiektywie APSC ramka mi się spodobała więc zostawiłem.