anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

WratislaviaN - na konkurs okno:>

wratislavian
Początkujący

WratislaviaN - na konkurs okno:>

wstawiam niektore z moich zdjec. prosze o opinie.
co do samych fotek to wszystkie wykonane z reki i na kitowym obiektywie 18-70. gołąbki na pewno sa zrobione na kitowym 55-200. licznik na fotkach jest nie resetowany i przedstawia moja przygode z fotografia. jestem kompletnym amatorem laikiem, a jezeli licznik w nazwie zdjecia pokazuje na przyklad: dcs00045 to znaczy ze jest to moje 45 zdjecie zrobione aparatem ktory ma pokretla i wyciagane obiektywy. samą a300 mam krocej niż 3 miesiace. piszcie co sie podoba a co nie. zadne zdjecie nie jest fotomanipulowane.

22 ODPOW. 22
wratislavian
Początkujący
Karol777
Początkujący

Cześć. Też jestem początkujący, ale coś tam mogę powiedzieć :D
Z tym gołąbkami to chyba Ci najlepsze wyszło.
Ten dworzec główny kompletnie mi się nie podoba, robione przez szybe. Chyba trochę prześwietlone a i "krajobraz" niezbyt ładny ;)
Natomiast to ostatnie z drugiego postu sacrum/profanum po stronie zacienionej jest chyba niedoświetlone.
Tak mi się wydaje, ale zaznaczam, że też jestem amatorem :)

wratislavian
Początkujący

Karol777 napisał(a):

Natomiast to ostatnie z drugiego postu sacrum/profanum po stronie zacienionej jest chyba niedoświetlone.


chcialem zeby jedna strona kamieniczki byla jasna a druga ciemna. i chyba mi sie udalo:>

Karol777 napisał(a):


Ten dworzec główny kompletnie mi się nie podoba, robione przez szybe. Chyba trochę prześwietlone


oczywiscie, ze przez szybe bo zalezalo mi na odbiciu w niej :)

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

a mi tam dworzec sie podoba ciekawe zestawienie starej stacji z nowoczesnym odbiciem w szybie gołebie fajne oby tak dalej pozdrawiam :D

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

wypowiem się na temat dwóch zdjęć:

gołąbki :smileyarrow: mogłoby być dobre, ale po pierwsze tylko ten po prawej jest w Głębi Ostrości, no i nie podoba mi się, że one są tak pościnane

"sacrum/profanum" :smileyarrow:

powodzenia w dalszym foceniu

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
wratislavian
Początkujący

paulina napisał(a):

a mi tam dworzec sie podoba ciekawe zestawienie starej stacji z nowoczesnym odbiciem w szybie gołebie fajne oby tak dalej pozdrawiam :D


nie wiem czy odbicie jest nowoczesne ale opinie doceniam:)

kris napisał(a):

wypowiem się na temat dwóch zdjęć:
gołąbki :smileyarrow: mogłoby być dobre, ale po pierwsze tylko ten po prawej jest w Głębi Ostrości, no i nie podoba mi się, że one są tak pościnane


co do go masz racje. co do kadru tez. poprostu nie spodziewalem sie ze te spokojnie siedzace na fontance gołabki poderwa sie jak stado bestii:) skubance potafia zaskoczyc:)

kris napisał(a):


"sacrum/profanum" :smileyarrow: imho jest krzywo


nie pamitam dokladnie ale nie dalo sie lepiej stanac. zdjecie jest w sumie prosto. perspektywa nie byla wlasciwa. tutaj jest troche skorygowane:
http://www.digart.pl/praca/3051034/Tabl ... jscia.html " target="_blank" target="_blank
tu wrzucilem fotki surowe nie obrabiane. bo na przyklad ludziki na kolumienkach mozna bylo skadrowac bardziej panoramicznie.

kris napisał(a):


powodzenia w dalszym foceniu


dzięki:)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

wratislavian napisał(a):

[

co do go masz racje. co do kadru tez. poprostu nie spodziewalem sie ze te spokojnie siedzace na fontance gołabki poderwa sie jak stado bestii:) skubance potafia zaskoczyc:)


zobacz sobie w moim albumie zdjęcie nr4 ;)

:-)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
wratislavian
Początkujący

btw kris ty masz jednego golabka a ja ma 4 wiec z czym do ludzi:D

wstawiam pierwsze moje zdjecia ktore byly robione w naprawde ciezkich warunkach oswietleniowych. nie manipulowane jedynie kadrowane;p

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Z tych dwóch bardziej mi podchodzi 8, ale pewna obróbka by mu się jednak przydała - na pewno korekcja balansu bieli i chyba bym je przyciął jeszcze bardziej z prawej strony(tak aby wyciąć drabinę )a tą lampę nad głową stempelkiem.