anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

PhotoLuk - Krytyka Mile Widziana..!

PhotoLuk
Początkujący

PhotoLuk - Krytyka Mile Widziana..!

Witam
Mam na imię Łukasz i pochodzę ze Szczecina
Jestem na ostatnim roku studiów MGR na ZUT Szczecin
Interesuje się fotografią makro oraz plenerami co nie znaczy, że inne tematy sa mi obce:)
Zapraszam do komentowania i oglądania moich zdjęc wykonywanych aparatem Sony SLT A35 oraz różnymi szkłami do niego

57 ODPOW. 57
PhotoLuk
Początkujący

Dzięki za rady. Nastepnym razem napewno postaram się to lepiej zrobić. Z tego dnia jeszcze takie mi cos się udało zrobić

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

Zgadzam się z Rutk'iem oczy latają z góry na dól i z powrotem :c20

Co do tych nowych.
30 - jakoś nie podeszła mi na konwersja BW
31 - najlepsze jak do tej pory. ale leci w prawo jak się nie mylę, plus chyba masz trochę zabrudzoną matrycę i osobiście wstemplowywał bym te 'mini fale' np od kamienie czy coś. podsumowując fajne zdjęcie ale można parę rzeczy zmienić żeby było jeszcze lepsze.
32 - tutaj znowu te BW mi się nie podoba, te niewyraźne paprochy w pierwszym planie są ok ale w drugim to za bardzo zwracają na siebie uwagę
:c20

PhotoLuk
Początkujący

Kurde a tak się starałem do tych czarno białych... :(
Coś w tym zdjęciu jest (31) tez mi sie podoba praktycznie wogole zadnej obrobki takze dzięki. Co do jakiś przybrudzeń to faktycznie masz racje.

Poniżej ostatnie z tego wypadu

profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

PhotoLuk napisał(a):

Dzięki za rady. Nastepnym razem napewno postaram się to lepiej zrobić. Z tego dnia jeszcze takie mi cos się udało zrobić


i od. fotki 32
Noo, kolego jak Ty z tak niefotogeniczną :c20 żoną chodzisz w szuwary ,to sie nie dziwię że fotki Ci nie wychodzą :smileyhappy:
A do rzeczy, powinno samo przyjść z czasem co zamieścić w kadrze :smileythumbsup:

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

PhotoLuk napisał(a):


... praktycznie wogole zadnej obrobki takze dzięki. ...

Powinieneś pomyśleć o stosowaniu obróbki graficznej, bardzo przydatna rzecz :smileymrgreen: . Np. na 35 masz zły balans bieli używając obróbki (najlepiej ze zdjęciami w formacie RAW) bez większego problemu skorygował byś balans bieli na odpowiedni.

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

w 33 jak dla mnie tak - 0,7ev i byłoby o wiele lepiej, albo cienie trochę ciemniejsze zrobić ;)

PhotoLuk
Początkujący

jak powiem wam... to mnie wysmiejecie... te 6 plików ostatnich byly w rawie i je tak zmieniłem... xD chcecie zobaczyc jak wygladaly czyste rawy ktore robilem to moge podesłac
----------------------------
dobra wiem ze długa droga przedemna... ale czy są osoby na forum, zajmuja się stroną techniczną fotografi? pisze prace mgr z fotografi a dokładniej o odległości hiperfokalnej w lustrzankach.

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

PhotoLuk napisał(a):

jak powiem wam... to mnie wysmiejecie... te 6 plików ostatnich byly w rawie i je tak zmieniłem... xD chcecie zobaczyc jak wygladaly czyste rawy ktore robilem to moge podesłac
----------------------------
dobra wiem ze długa droga przedemna... ale czy są osoby na forum, zajmuja się stroną techniczną fotografi? pisze prace mgr z fotografi a dokładniej o odległości hiperfokalnej w lustrzankach.



Jak piszesz mgr z fotografii to popracuj nad ortografią, bo wstyd :shock: :?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Interesujące - zastanawia mnie ile można stron napisać o odległości hiperfokalnej...

profile.country.PL.title
akamel.
Doradca

Lajam napisał(a):

Interesujące - zastanawia mnie ile można stron napisać o odległości hiperfokalnej...



Pomińmy to, ale żeby f10 i 40mm do portretu to(jak w 35) :c9 :c9 :c9 (chyba, że to był test na uzyskanie jak największej GO).
Pozdro.