anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

PhotoLuk - Krytyka Mile Widziana..!

PhotoLuk
Początkujący

PhotoLuk - Krytyka Mile Widziana..!

Witam
Mam na imię Łukasz i pochodzę ze Szczecina
Jestem na ostatnim roku studiów MGR na ZUT Szczecin
Interesuje się fotografią makro oraz plenerami co nie znaczy, że inne tematy sa mi obce:)
Zapraszam do komentowania i oglądania moich zdjęc wykonywanych aparatem Sony SLT A35 oraz różnymi szkłami do niego

57 ODPOW. 57
PhotoLuk
Początkujący

coś w tym jest że lepiej wygląda. człowiek się uczy na błędach więc postaram się teraz to lepiej zrobić

profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

Ja odniosę się do serii mgły. Ciekawa seria , ale (bo zawsze jest jakieś ale :slight_smile: )
wydaje mi się że 2 lub 3 wybrane fotki by wystarczyły, a co najważniejsze po co tak wysokie iso.
100 w zupełności wystarczy przy wydłużonym czasie, krajobrazik nam nie ucieknie :slight_smile:

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
PhotoLuk
Początkujący

posłucham się w piątek bo jade nad jeziorko:)
a tym czasem uchwyciłem naprawdę dziwną rzecz.... myślałem, że tak miasto świeci... ale to nie miasto więc niemam kompletnie pojęcia co to jest na niebie

Wyszło niezle jak na kitowy obiektyw

PhotoLuk
Początkujący

dobra... SMOG zawitał nad moim miastem

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

co do ostatniego zdjęcia - krzywo, albo takie jest złudzenie optyczne przez to, że budynki są poucinane chaotycznie, bez żadnego pomysłu i moim zdaniem - zdecydowanie za wysoko. Do takiego zdjęcia nocnego nieba pasowałaby panoramka miasta, a nie tylko szczyty wieżowców.

PhotoLuk
Początkujący

ciężko zrobić panorame nocą na naswietlaniu 3 sekundy

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

nie chodzi mi o panoramę sensu stricto, tzn o sklejanie zdjęć, ale o pokazanie sylwetki miasta. W obecnej formie mamy fajną łunę, szczyty budynków, a powyżej "morze" jednolitego koloru, które, moim zdaniem, warto by częściowo poświęcić na rzecz wieżowców :)

PhotoLuk
Początkujący

czyli poprostu za dużo uciałem....:] poprawie się następnym razem napewno.

burza... troche niestety za duzy kontrast a w 25... to iso.. za duze... a szkoda:(

PhotoLuk
Początkujący

Piękne niebo tego dnia

profile.country.pl_PL.title
tobaszc53
Początkujący

jak dla mnie zbytnio kompresujesz zdjęcia, przez co widocznie tracą na jakości.

..shprot..