anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

moja mini galeria (ALPOL6)

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

moja mini galeria (ALPOL6)

chce tu zamieszczać fotki do ogółnej krytyki i prosze innych o niewstawianie swoich fotek w tym poście!!!
czekam na krytyke do zdjęcia kieliszka

286 ODPOW. 286
profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Jak dla mnie zdecydowanie lepiej ;) Też bym tak zrobił :)

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

może ktos jeszcze coś skomentuje zależy mi na tym bardzo abym wiedziaczy ide w dobrym kierunku

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz
profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

17 - najbardziej mi się podoba :)
15 - proponuje w panoramie ;)
16 - nie pod pasowało mi. A o tym, że to styl HDR to się nie będe wychylał, bo się na tym nie znam. Choć coś czuje ze za mało suwakami się pobawiłeś.

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

16 to połączenie tzrech zdjęc o różnej ekspozycji a suwakami sie niebawiłem
Starosta to jest jedynie rozszerzenie zakresu tonalnego który łapie aparat

wratislavian
Początkujący

15. nie wiem ale na nie:>
16. ten krzaczek na skraju kadry na dole-środku jest koszmarny. rozprasza jak cholera.
17. ekstra, szalony balans nawet ujdzie:) moze te patyczki po prawej na dole do kadrowania ale niekoniecznie. dołączam moją wersje, dziwna i kwadratowa ale jakby nabiera uroku:) tylko po powiekszeniu na czarnym tle wyglada lepiej.

kasia25-----
Początkujący

Podobaja mi sie zimowe widoczki ciekawy dla mnie jest tu blask od slonca w 15 i 17, zdiecie z laweczki 2 podoba mi sie bardziej.Tez mam problem z ostroscia i tez przydaly by mi sie rady.

profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz

WItam jakiego programu uzyles do tego HDRa widzialem HDRy ale to zdjecie jakos nie przypomina mi go masz duzy potencjal tworczy i pomysly ,laweczka naprawde fajna tylko szkoda ze nie mogles juz sie obnizyc z aparatem a moze wieksza ogniskowa?pozdrawiam jesli cos nie tak to i'm sory :)

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

mam prośbe mogli byście ocenić dwa zdjęcia zrobione przez moją kuzynke która aparat praktycznie ma pierwszy raz w ręku i robiła to na automacie (pożyczyła odemnie)

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Kadry takie sobie :|
"do nieba dwójkami szli" - szumi aż "razi" po oczach (tam raczej śnieg nie padał) BW słabe

Pozdrawia Starosta :grin: