anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Florius - "deer hunter" zimową porą :)

florius
Początkujący

Florius - "deer hunter" zimową porą :)

Tak na początek kilka ważyków :)

wazyk11.jpg
wazki.jpg
wazka99FR.JPG

259 ODPOW. 259
profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Szóstka bardzo na tak - również za tytuł.
Natomiast konsekwentnie http://klubkm.pl/forum/images/smilies/clapping.gif za komara :nauseated_face:

profile.country.pl_PL.title
kropka33
Początkujący

Florius, tak sobie kiedyś myślałam o naszym wspólnym plenerku... ale jak widzę co ty focisz to mnie zimny pot oblewa. Juz widze jak mnie ciagasz po wszystkich krzaczorach w poszykiwaniu wszelkiego robactwa :o :shock: :o :shock:
:slight_smile:

florius
Początkujący

doslav, komar w takiej właśnie pozycji leżał sobie na pajęczynce i po prostu nie mogłem sobie fotki podarować :D
Admin to również pierwsze skojarzenie jakie wpadło mi do głowy po zobaczeniu "potworzaka".

kropka33 spokojnie, potrafię się powstrzymać od ciągania ludzi po krzaczorach, chociaż prawdę mówiąc te ostatnie zrobiłem przy samej drodze :)
Masz może jakieś konkretne propozycje do obfocenia w Twoich okolicach? Na prawobrzeżu forty i okolice latarni mam dość dobrze "obcykane", ale np. Fort Anioła i inne "lewobrzeżne" atrakcje wciąż czekają na mnie :)
Jak zawsze dziękuję wszystkim jeszcze raz za odwiedziny :)

florius
Początkujący

Witam ponownie i zapraszam do zerknięcia na ostatnie osiągnięcia z wycieczki po kanale. Oczywiście kanadyjka odegrała tu duuużą rolę :)

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Że helikoptery nad wodą można czasem spotkać to wiedziałem ale za tego Concorde'a to owacja na stojąco :nauseated_face:

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Ważka pięknie uchwycona, ale i czapelka niczego sobie.

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

florius
Początkujący

Dzięki Panowie za wizytę :)
Co do ważki to robiona na ogniskowej 210 (po cropie 315), efekt, który widzicie to prawie 100% powiększenie wycięte z oryginalnego kadru.
Do tego ręczne ostrzenie, bo pomimo obiektywu z jasnością f-2.8 autofocus nie był w stanie nadążyć za nimi :(
Czapelka złapała się kiedy ją niechcący wypłoszyłem z trzcin i leciała "na z góry upatrzoną pozycję" :)
Polecam wszystkim zabawę w łapanie latających ważek.
Pozwala sprawdzić jak bardzo jesteście cierpliwi :D :D

profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

Witam.
Bardzo ładne zdjęcia,z przyjemnością obejrzałam całą galerię.
Życzę następnych równie udanych :D

florius
Początkujący

Aniqa dziękuję za odwiedziny :)
Stargard Szczeciński??
Sąsiadka?? :) :)