anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Florius - "deer hunter" zimową porą :)

florius
Początkujący

Florius - "deer hunter" zimową porą :)

Tak na początek kilka ważyków :)

wazyk11.jpg
wazki.jpg
wazka99FR.JPG

259 ODPOW. 259
florius
Początkujący

Dziękuję wszystkim za wizytę :)
Co do kadru z konikami to mogłem sobie planować ile wlazło, a one i tak niweczyły moje wysiłki ganiając się i rozrabiając po całym padoku :D
Mimo wszystko to jest kawałek z najbardziej "akceptowalnym" tłem, bo we wszelkie inne strony straszą paskudne budynki :(
Gdyby ktoś chciał owych łobuziaków pofocić to zapraszam w imieniu właścicielki do miejscowości Mrzeżyno.
Pojeździć można na Hulku, bo Portek to roczne "maleństwo" :)

florius
Początkujący
profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Kwiecisty gwiazdozbiór - hm... Lubię ciemną obróbkę ale tutaj to chyba nawet dla mnie zbyt mrocznie :rolling_eyes:
Natomiast pozostałe dwa bardzo mi leżą :D Wzloty i upadki - fajnie złapane i widzę, że coś się tam dzieje, a następne też OK. :D Może tylko jak dla mnie, trochę więcej kontrastu bym dorzucił bo kolorki nieco smutne. Mimo to koniki na tak :)

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Witam
Brutal super :D
Kwiecisty gwiazdozbiór przyciaga Moja uwage tzn podoba Mi sie ciekawe ujecie ;)
Wzloty i upadki fajne ,tego biednego jezdzca na pewno bolało co nieco
tyle okiem amatora pozdrawiam

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Gwiazdozbiór mi się podoba takim jak jest.

Wzloty i upadki. Domyślam się, że powstało po złożeniu dwóch zdjęć? Jeżeli tak to mam nadzieję, że masz też trzecie - jak dziewczę już przyziemiło? I w takiej właśnie formie - trzech oddzielnych zdjęć umieszczonych obok siebie (to się chyba tryptyk nazywa) bym widział tą historyjkę.
Nie zaszkodziłoby również wyostrzyć fotkę po zmniejszeniu, i może wyretuszowaniu tej przeszkody co się dziewczynie z pleców wyrasta ;)

florius
Początkujący

Sadam, Paulina, Dosłav dziękuję za wizytę :)
Kolorystyka na konikach jest taka jaka była, bo dzień nieco szary był niestety, a nie chciałem zbytnio przebarwiać.
Co do tryptyku, to byłby napewno gdyby się pewna ofiara losu (czyli ja) nie zagapiła i nie zapomniała trzeciej fotki zrobić... :(

raven-----
Początkujący

koniki super
Brutal (a krowa ma dłuższy i sie nie chwali :slight_smile: ) świetnie złapane
wzloty i upadki- oj były, były upadki, do dzisiaj mnie biodro łupie :slight_smile:

florius
Początkujący

aniaraven znam już ten ból, niedawno zaliczyłem pierwszą glebę......
Nieco nowych fotek z Polic. Kto mieszka w okolicach Szczecina, polecam wycieczkę :)

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Witam :)
"Za murem" i "Silos" nie przyciągnęło szczególnie mojej uwagi :|
Za to "Zarwana symetria" bardzo fajny kadr :) Efekt naprawdę super :)

Pozdrawia Starosta :grin:
florius
Początkujący

"za murem" to próba raczej, podobnie jak "silos", który chciałem pokazać w pięknej kolorowej scenerii, choć wiem, że takie tematy lepiej się ogląda w B&W :)
Pogoda jednak była tak piękna, że nie potrafiłem sobie odmówić :D