anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Coolds. - WIELKI POWRTÓ :)

oldguest
Początkujący

Coolds. - WIELKI POWRTÓ :)

Witam, mój debiut na tym forum. :) Mam 13 i pół lat fotografią interesuje się od roku, od miesiąca jestem posiadaczką Sony a200 + 18-70 kit.
Poddaję się ocenie na tym forum, ponieważ długi czas dodawałam zdjęcia na strony takie jak digart.pl -ale opinia posiadaczy Alphy -bezcenna.;D
to do rzeczy:

797 ODPOW. 797
profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

modelka śliczna, ale foto też bardzo ładne, no i to przepalenie też mi pasuje tak samo jak i w poprzednich fotkach :D moim zdaniem przepalone fotki mają w sobie sporo uroku :D

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Jakie tam przepalone... Gdyby fotka była wrzucona bez komentarza - przyjąłbym, że taka była intencja autora i taką właśnie obróbkę zastosował celowo.
Portrecik robi na mnie bardzo dobre wrażenie i podoba mi się bardziej niż trochę ;) Mam nadzieję, że zobaczę takich więcej bo chyba dobry kierunek obrałaś... I nie chodzi tu nawet o obróbkę tylko o to "coś" co powoduje, że wracam do Ciebie (do galerii) z przyjemnością :)

oldguest
Początkujący

ja osobiście w portretach czuję sie jak przysłowiowa "ryba w wodzie". ;) choć nie są one perfekcyjne ale dązę do tego aby je ciągle ulepszać ;)

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

oldguest
Początkujący

Ahh ten Kris'izm
bardzo fajne http://klubkm.pl/forum/images/smilies/naughty2.gif



Kris'izm? niezbyt rozumiem?;]

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Tadeusz napisał(a):

To ostatnie, to już przejaw "krisizmu" czyli portret cięty w sposób charakterystyczny dla twórcy, tu: krisa, polegający na mocnym cięciu, odrzucającym elementy "nieistotne" czyli nie będące twarzą.


;)

oldguest
Początkujący

nie zauwazyłam takiego komentarza u siebie.. xp
ja osobiscie lubię ciąć tak w portretówce x:)

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Bo to nie komentarz u Ciebie a słowa Tadeusza o wspominanym Krisizmie (w Krisa w galerii :P )

oldguest
Początkujący

ah, chyba że tak. :) bo już sama nie wiedziałam o co chodzi ;)

profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Bardzo, ale to bardzo ŁADNY portrecik. :shock:
Jak dla mnie to super. ;)

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600