anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Coolds. - WIELKI POWRTÓ :)

oldguest
Początkujący

Coolds. - WIELKI POWRTÓ :)

Witam, mój debiut na tym forum. :) Mam 13 i pół lat fotografią interesuje się od roku, od miesiąca jestem posiadaczką Sony a200 + 18-70 kit.
Poddaję się ocenie na tym forum, ponieważ długi czas dodawałam zdjęcia na strony takie jak digart.pl -ale opinia posiadaczy Alphy -bezcenna.;D
to do rzeczy:

797 ODPOW. 797
profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

widzę makrówki :nauseated_face:
20 - szkoda, że stokrotka nie ma całego ostrego środeczka :rolling_eyes:
21 - też może troszeczkę większa przysłona :question: końcówki kwiatka nieostre, ale tło ładne
22 - ten listek, ale najładniejsze ze wszystkich ;)

Pozdrawia Starosta :grin:
oldguest
Początkujący

moja pierwsza panorama + pierwsza zabawa hdr.

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

fajna panoramka
nawet nie gryzący HDR
tylko 1,5 stopnia leci w lewo :(

jumbo-----
Początkujący

23- jak na mój gust ciekawa panorama, w ładnej okolicy mieszkasz :) A co do HDR to moim skromnym zdaniem nie poszło- trochę za ciemne i ta zieleń jakaś taka...

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Hmm... Ciemne lubię, zieleń kwestia gustu (dla mnie też ciut nie teges ale to Twoja zieleń :nauseated_face: ), może troszkę leci w lewo...
Mnie się rzuciło natomiast w oczy to co się stało z niebem po prawej. Jakby plamy jakieś dziwne?

Natomiast ogólnie za Szfendakiem. Fajna panorama i nie gryzący HDR. Znaczy podoba się :D

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

jumbo napisał(a):

A co do HDR to moim skromnym zdaniem nie poszło- trochę za ciemne i ta zieleń jakaś taka...

Nie mogę się z tym zgodzić http://www.klubkm.pl/forum/images/smilies/sorry.gif

Moim zdaniem jak na pierwszą panoramę z HDR to całkiem całkiem http://www.klubkm.pl/forum/images/smilies/wink3.gif
dla mnie kolor trawy jest dobry :smileymrgreen:
i tak jak zauważył SZFENDAK i doslav - minimalnie leci w lewo

Pozdrawia Starosta :grin:
oldguest
Początkujący

ale chyba o to w tej technice chodzi, aby zorbić hdr które nie będzie wyglądać jak hdr? ;)

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

doslav napisał(a):

Hmm... Ciemne lubię, zieleń kwestia gustu...


Ja też lubię zieleń :) dlatego mi się podoba.
Jakim obiektywem zrobiłaś tę panoramę jeśli można spytać :smileyquestion:

oldguest
Początkujący

panoramka była robiona kitem który dostałam w zestawie razem z aparatem czyli w tym przypadku - 18-70 :)

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

coolds napisał(a):

ale chyba o to w tej technice chodzi, aby zorbić hdr które nie będzie wyglądać jak hdr? ;)


polemizowalabym.

ogólne moje wrażenia - bardzo dobre (nie ma sensu, zebym komentowała poszczególne fotki, bo moi fotograficznie bardziej doświadczeni koledzy powiedzieli już wszystko, co mialabym im do zarzucenia/pochwalenia, a nawet dużo więcej ;) ) ucz się, ucz, dziewczyno, bo masz potencjał :)