anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Coolds. - WIELKI POWRTÓ :)

oldguest
Początkujący

Coolds. - WIELKI POWRTÓ :)

Witam, mój debiut na tym forum. :) Mam 13 i pół lat fotografią interesuje się od roku, od miesiąca jestem posiadaczką Sony a200 + 18-70 kit.
Poddaję się ocenie na tym forum, ponieważ długi czas dodawałam zdjęcia na strony takie jak digart.pl -ale opinia posiadaczy Alphy -bezcenna.;D
to do rzeczy:

797 ODPOW. 797
oldguest
Początkujący
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Witamy na forum.
Zacznę standardowo - proszę numeruj zdjęcia! Zdecydowanie łatwiej jest komentować, podajesz numer a nie kombinujesz z opisem.
Druga uwaga, subiektywna, nie lubię podpisów na zdjęciu strasznie mi przeszkadzają. Bardziej przeszkadza mi tylko zostawiona data.
A teraz zdjęcia:
Pierwsze i czwarte - podobają się mi pomimo, że takie oklepane kadry:). Może jedynie dolne partie nieco przy ciemne.
Portrety - tutaj to pewnie lepiej będzie jak wypowie się kolega Kris, jest w te klocki zdecydowanie lepszy. Ode mnie tyle, że na pierwszym widziałbym całą górę wieszaka, a w dwójce i piątce ostrość powinna być na oczach uroczych modelek.
Generalnie czekam na kolejne:)

Judith-----
Początkujący

Witam
Dla mnie 1,4 spoko- zachody słońca to częsty temat ale może być.
5 - dla mnie powinno byc troszkę mniej dołu- ale ja jest zboczona na ciasne kadry.
2,3- zupełnie do mnie nie dociera. Nie znam sie na pracy z studio- pod tym względem sie nie wypowiem- nie wiem co przekazuja te zdjęcia- i nie znosze wypchanych zwierzaków- ale to juz subiektywna opini - i nie rzeczowa więc nie bierz jej pod uwagę ;)

oldguest
Początkujący
oldguest
Początkujący

goszczę tutaj drugi raz.
prosiłabym o szczere opinie na temat moich zdjęć, jestem
amatorką fotografuję od ponad roku. mam Sony A200 + kit.

Creatoor
Początkujący

Witam serdecznie.
Ocenianie portretów jest bardzo trudne. To jest Twoja wizja i Twoje studium osobowości modela. Na duży plus zasługuje to, że te portrety są naturalne, nie widać tutaj sztywności i sztuczności.
Co do strony technicznej to najciekawiej wygląda ... no właśnie musisz numerować zdjęcia ... najciekawiej wygląda to w tonacji b&w.
Zdjęcie przy lampie moim zdaniem jest zbyt chaotyczne kompozycyjnie. Tło jest zbyt wyraźne a reszta mało ... zabrakło mi słów ... w każdym bądź razie coś jest nie tak.
Środkowe zdjęcie jest zdecydowanie przeeksponowane więc całość wydaje się nie mieć wyrazu.
Gorąco polecam tą lekturę: tutaj

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Dlaczego zakładasz drugi temat w Foto Galerii ze swoimi zdjęciami? Trzeba było dorzucić do tego który już wcześniej był założony TUTAJ
Tym bardziej, że i tamte zdjęcia wcale złe nie były :)

Co do opinii o ostatnich portretach to zgadzam się z Creatoor-em (prawie jak zwykle :D )... W moim odczuciu w portrecie z lampą (o numerki proszę) chodzi po prostu o "za dużo grzybków w barszczu". Góra tła jest zdecydowanie wzorzysta, sukienka modelki również, mur również nie jest jednolity i na dokładkę kolorystycznie zbliżony do sukienki. To wszystko powoduje, że wzrok gubi się w nadmiarze wzorków... Mimo wszystko fotki mi się podobają - wiem, że portret to nie jest prosta sprawa :D

oldguest
Początkujący
Creatoor
Początkujący

6-ka w miarę, choć nie przemawia do mnie do końca
5-ka bardzo mi się podoba :P , choć kompozycyjnie niedopracowana - kadr, tło
4-ka natomiast jest dziwna... mam wrażenie, że głowa wyrasta z tła... :?

Ps. Może moderatorzy połączą obydwa tematy...