anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

hdr cx 550 blue dot

profile.country.pl_PL.title
michu__22
Początkujący

hdr cx 550 blue dot

Witam stałem się dwa tygodnie szczęśliwym użytkownikiem cx550, ale ostatnio zauważyłem w filmach kręconych w słoneczne dni tz blue dot jak się okazało problem jest w prawie wszystkich kamerach, . Moje pytanie co na to SONY? Czy kamery będą wymieniane? Czy jest juz jakies oficjalne stanowisko firmy w związku z tym jak by nie patrzeć poważnym problemem.

34 ODPOW. 34
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Alcazar napisał(a):


sadam - puściłem filmik testowy który skręciłem CX550 swojej żonce i usłyszałem (co to za szit mi lata) kręcić nie umie , ale oczy ma , a na 40" TV ten BLUE DOT jest wielkości grochu.



Wydaje mi się, że kluczowym słowem jest "testowy" - Jak wiesz o tej przypadłości to nie ma najmniejszego problemu z takim nagraniem materiału aby fakt ten mocno uwypuklić. Fakt leppiej by było gdyby nie można się było do niczego przyczepić. Choć kto wie, inżynierowie sonego na pewno nie próżnują.
Co do filmów kręconych NEXem - oglądałem Twój z Tuczna, wygląda nieźle - drażnią tylko te kliki przy kończeniu filmowania, ale do jakości z CX550 to jeszcze brakuje. Ostatnio zrobiłem rundkę po starym mieście i też coś nagrałem (SEL1855) - jakież piękne bliki łapie pod światło no i bez statywu to się nie da:( A kamerką i owszem.

profile.country.pl_PL.title
Monic-----
Początkujący

witam

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:)
Trudno:( kamera za 5k PLN w szufladzie, puszka w rękę i zrobiłam dużo fajnych fotek na wakacjach swoim nowym 50mm 1.4
Jedyna rada, nie kupować nowości tak ja ja to robię:( Najpierw testy, opinie a potem decydujemy czy panasonic bez szerokiego kąta a bez blue dota, czy sony z szerokim kątem ale z blue dotem.
To tak na pocieszenie:) a na poważnie to stać sony na sponsoring mistrzostw świata, a nie stać na to, żeby oddać 5k za wadliwą kamerę:)

pozdro
Monic

profile.country.pl_PL.title
gggrzybowscy
Użytkownik

Mam XR350 i nagrywam w południe pod słońce,ale nie za długo.Także z boku słońca z lewej i po prawej stronie i nie mogę się dopatrzeć tej niebieskiej kropeczki.Ten problem u mnie nie istnieje choć też ma szeroki kąt.Chyba w tych modelach nie ma żadnego problemu.Może wypowiedzą się w tym temacie posiadacze tych modeli.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Blu dot występuje TYLKO przy CX550. Co ciekawe XR550 ma taką samą optykę, a nie występuje.

profile.country.pl_PL.title
watrachos
Poszukiwacz

Blue dot wystepuje tez w XR550