anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ślady rozkręcania po serwisie Proclub ul. Żytnia 15, 01-014 Warszawa

profile.country.PL.title
mrovaz
Poszukiwacz

ślady rozkręcania po serwisie Proclub ul. Żytnia 15, 01-014 Warszawa

Witam

Jestem już nie szczęśliwym posiadaczem sony  a7 mk2 . Fotografia to moje hobby  i dlatego bardzo dbam o sprzęty tego typu , by np po roku przesiąść się na nowszy model niewiele tracąc :slight_smile: .  

Przymierzałem się do mk3 , dlatego sprawdziłem swój prawie nowy aparat (około 2000 zdjęć) i okazało się, że nie nagrywa dźwięku. 

Po zgłoszeniu do sony, skierowano mnie do złego serwisu ( Proclub
ul. Żytnia 15, 01-014 Warszawa), później nie wygenerowało się zlecenie dla kuriera i tak to się zaczęło.  Następnie dzwoniono do mnie, że nie podałem przyczyny głoszenia , gdzie parę dni wcześniej Pani czytała ze zgłoszenia, które widziała przed sobą,  co tam napisałem  :slight_smile:  ale ostatecznie udało się wysłać Aparat.

 

Po serwisie, który wbrew wstępowi przebiegł sprawnie,  okazało się, że na każdej śrubie zostawiono ślad rozkręcania.  Poprosiłem serwis sprawdzenie tego, to dostałem odpowiedz, że mogą takie ślady powstać...

Sony niby wszczął jakieś postępowanie, a po tygodniu odpisała Aleksandra D że naprawa przebiegła zgodnie z procedurami.   Na początku prosiłem o procedury o których mówi pani Aleksandra , ale najwyraźniej i nie może znaleźć. 

Czy sony bez informowania o tym, że pogorszy stan urządzenia na prawo tak zrobić ? 

Czy sony naprawdę nie stać na nowe 6 śrubek ? 

Czy w serwis sony , jak widnieją ślady rozkręcania, nic to nie zmienia ? 

 Ponad miesiąc p. Aleksandra D wypisuje mi że naprawiono zgodnie z procedurami, których nie ujawnia, a tu nie chodzi o naprawę, a o obniżenie wartości nie jej własności. 

Jestem bardzo zły, aż tak, że przymierzam się do Canona.....   Czy ma ktoś jakiś pomysł ? bo już nie daje rady a nie odpuszczę kilku czarnych śrubek..  Pozdrawiam 

13 ODPOW. 13
profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Kolego mrovaz wypadałoby zachować odrobinę kultury w wypowiedziach. Pierwsza rzeczą w tym temacie powinny być zdjęcia, piszesz wypracowania ale nikt nawet nie widzi jaki jest faktyczny problem.

profile.country.PL.title
mrovaz
Poszukiwacz

@Lumbagoo no właśnie, zdjęcia ! to dlaczego "eksperci" wypowiadają się nie widzą zdjęć ? przyczyny niezadowolenia klienta?. dodanie zdjęć tylko zwiększy częstotliwość tego typu wypowiedzi "ekspertów". 

 

@mat_czok  @Lajam. co do kultury,  najmocniej przepraszam, ale prowokujecie. Wypowiadacie się nie widząc problemu...   Jestem już stary i nie pozwolę na takie gdybania ze strony ekspertów. 

Lubię sobie kupować  dobre sprzęty i dlatego o nie dbam. Nikt nie ma prawa, pogorszyć ich stanu, tym bardziej w tak błahy sposób jak rozkręcanie niewłaściwym narzędziem. To wyróżnia porządne serwisy o słabych i dlatego o tym piszę. 

Podkreślam ponownie jak oddaje do serwisu to ma wrócić w niezmienionym stanie i tak jest na całym świecie. 

@mat_czok darować sobie ? powiedz jak mam darować, jak wiesz co mi się wydaje ? Przepraszam jeszcze raz, ale również proszę o zastanowienie się co piszesz. 

Co do canon-a to miałem  Eos  400D jak był nowością, potem zmieniłem eos 5D następnie sony alpha 900 , następnie A7 i teraz A7 II i wszystkie miałem w idealnym stanie nigdy nie rozkręcane, poza A7II. to na marginesie.

Dlatego raczej już nie potrzebuje waszej opinii, bo znam ją bez pokazania przyczyny. 

 

@Lajam.  pamiętaj, że również nie podobają mi się Wasze odpowiedzi, mino wszystko ponownie przepraszam i dziękuje za chęci, ale sam to zgłoszę.  

mówiąc szczerze to tylko Pani @Agnieszka_J  podeszła do sprawy satysfakcjonująco. 

podejrzewałem że sony wycofuje się z 6 Sigma. Już wiem, że bez nagłośnienia się nic nie wskóra. 

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Wstaw proszę zdjęcia tych śrubek.

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj mrovaz,

Zapytałam o to dział wsparcia i powiedziano mi, że w takim przypadku możemy zaoferować jedynie ponowne rozpatrzenie sprawy przez dział reklamacji. Poprzez formularz zgłoszeniowy https://bit.ly/2QUAfWd proszę wysłać prośbę o ponowne zweryfikowanie sprawy i w  swojej wiadomości krótko opisać problem i żądania względem firmy. Proszę załączyć dowód zakupu i wszelkie powiązane z urządzeniem dokumenty (np. dokumenty gwarancyjne i dokumenty z napraw).

Pozdrawiam, Agnieszka_J