anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony bravia kd 55xe7077 a HBO MAX

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
zielony
Poszukiwacz

Sony bravia kd 55xe7077 a HBO MAX

Witam!Jak w temacie.Posiadam taki tv i kablowke z Polsatu.Wczesniej poki bylo HBO GO korzystalem z wykupionego pelnego pakietu na tv z dekodera.Teraz jest HBO MAX i od cwaniakow operatora dowiedzialem sie ze apka HBO MAX na ten dekoder nie jest wspierana.Niestety tv choc nie narzekam na niego jest smart a nie android.O czym kupujac nie mialem pojecia wiedzy ze to roznica.Do tego az taka.Teraz nie wiem czy mozna/jak/nie umiem pobrac odpowiedniej apki?Stad moja prosba o porade i pomoc.Czy mimo braku wsparcia dla opery vewd w tym tv brak skiepu z apkami jest mozliwe rozwiazanie obejscie jakies tego problemu?Bylbym wdzieczny za jakiekolwiek wyjasnienia porady i kosultacje.Pozdrawiam!Kazimierz

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Najprościej to podłączyć po HDMI zewnętrzny Box na androidzie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Najprościej to podłączyć po HDMI zewnętrzny Box na androidzie.

profile.country.PL.title
zielony
Poszukiwacz

A inne metody?A nie mam checi podlaczania czegos takiego to raz.I tak ten tv jest pod wzgledem wykorzystania oferty exploatowany max.Drugie ciut kasy szkoda zeby dorabiac cwanych dziadow z HBO MAX.Oplacona mam tam tzw full oferte a pajace"rzekomo w trosce o moja jakosc"pozbawili mnie mozliwosci korzystania.Ale siebie kasy to juz nie...!!P...i amerykanscy komuchy gangsterskie!!!Mam NETFLIX sie najwyzej zrezygnuje.HBO Pacholki Putina.Sankcje im!!Hehehe.Pozdrawiam!

profile.country.PL.title
pszemeq
Użytkownik

Czyli nie chcesz rozwiązać problemu tylko sobie trochę pokrzyczeć? Jak kto woli. Technicznie możesz spróbować z boxami ( jak pisali Koledzy), a najtańszą opcją będzie chromecast. Teraz dostępny za ok. 100-120PLN

profile.country.PL.title
zielony
Poszukiwacz

Dzieki za odpowiedz.A uwazam ze pokrzyczec to se trza i wypada.Serio i powaznie.Kazdy ma inne zdanie i potrzeby oraz syt.finansowa.Ja tam jestem niepelnosprawny i rencista.To wsio jasno.Ale podziwiam nawet tych zamozniejszych z"czarnobialej logiki".Jak byscie nie dostrzegali pewnych faktow.Kupujecie w tym przypadku tv.Na ten czas"mega extra full wypas"A po roku doloz to doplac do tego itpitdetc etc.A najlepiej KUUPP KOOONIEECZNIE!NOWEE!!Nie odebral tego nikt jako wyciaganie dodatkowej kasy?Takie porownanie.Nie wiem czy trafne.Wyobraz kupujesz merca odemnie producenta merca s classe full.Ale po roku 2 3 zabieram ci skore drewno klime.Itpitd etc.Albo przestaje ci dzialac.I mowie dokup doplac albo kup nowego.Co bys o mnie pomyslal?Nie przypadkiem a to sk.... ch... zlodziej naciagacz je...hehehe.Rozwiazanie jest.Realme stick.Ale HDMI malo 3.Ulepszonych tylko 2.Nie wiem czy beda odbierac 4k te zwykle.No niby wejsc u mnie od kija.3 wolne w soundbase sony ht-xt 1.Mniej wiecej z ta mysla nabywalem wiecej HDMI.Ale dziwna sprawa wsio co nie sony nawet jak ma CEC jesli podlaczysz po HDMI bazy"kloci"sie"To tyle.Ale dzieki za odpowiedz!Pozdrawiam!