anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

spolszczenie picture motion browser

profile.country.pl_PL.title
demmokam
Początkujący

spolszczenie picture motion browser

Witam
Mam pytanko - czy istnieje jakieś spolszczenie do programu pmb dla kamerek handycam
z góry dzięki za info.

28 ODPOW. 28
digo-----
Początkujący

Na dzień dzisiejszy oprogramowanie PMB w języku polskim nie istnieje.

boston-----
Początkujący

Nie ma spolszczenia, ale ten program jest tak prosty, że nawet ktoś bez podstawowej znajomości angielskiego go ogarnie w 10 minut (wszystkie funkcje w 30min). mimo to w wolnej chwili się pokuszę i zrobię jakiegoś tutorialka dla początkujących.

oldguest
Początkujący

Mini kursy przygotowało Sony na stronie:

http://domore.sony.pl/

boston-----
Początkujący

Przejrzałem i podoba mi się, choć oczywiście są tam jedynie podstawy tj, zgrywanie i podstawowe info - w sumie pożyteczne. Dobrze, że Sony nie zamknęło się tam tylko na PMB ale są też informacje o pinnacle i chyba co ciekawsze o Windows Move Maker. Nie każdy wie, że PMB (które nie ma zbyt wiele opcji edycyjnych) może być uzupełnione przez ten również darmowy program microsoftu. Wystarczy konwersja do wmv, choć może wkrótce doczekamy się że WMM będzie czytał też formaty kamer hd tj hdv i avc. Chyba to byłoby najlepsze rozwiązanie.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Tylko ze z tego co czytałem, to WMM ma ograniczenia rozdzielczości. Sam się nie bawiłem, bo to już mnie odrzuciło. Do tego małe możliwości. W sumie, jak na darmowy program, da się przeżyć - ale ta rozdzielczość....

boston-----
Początkujący

Windows7 (którego używa już co 30 internauta) w usłudze windows live ma już move makera, który radzi sobie z plikami hd. Co do WMM to zawsze bawiłem się nim w obróbkę materiału sd, co do hd, to specjalnie uruchomiłem w nim plik wmv w rozdzielczości 1920 na 1080 i movie maker radzi sobie z nim bez problemu.

Ps. czy mógłbyś podrzucić link do tego artykułu (informacji) gdzie czytałeś o problemach z WMM?

profile.country.pl_PL.title
sawanna
Poszukiwacz

... ktoś tu obiecywał spolszczenie do PMB :c18

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Będzie w połowie roku :thumbsup:

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Spolszczony PBM będzie wraz z nową wersją.

------------------------------
fotoamator