anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Soundbar Jbl 5.1 plus KD-55xd8505

profile.country.PL.title
Powertrain
Poszukiwacz

Soundbar Jbl 5.1 plus KD-55xd8505

Witam

Problem mam taki. 

Wszystko spięte kablem hdmi2.2 pod wyjścia ARC

Wszystko działa poprawnie czyli wszystko włączam jednym pilotem. Wszystko gra, ale w momencie wyłączenia tv wyłącza się Saundbar pokazuje się na nim Standbay I jest ok ale po jakimś czasie załącza mi się na nowo saundbar bo dostaje sygnał z Tv który jest wyłączony. Przy odpietym kablu hdmi I wyłączonym tv saundbar śpi. Kiedy tv jest wyłączony i saundbar wyłączony wystarczy że podłącza kabel do  saundbar odrazu się uruchamia mimio że tv wyłączony...

Tak to powinno działać.?

27 ODPOW. 27
profile.country.PL.title
Kpt.Lego
Poszukiwacz

Witam. Problem wrócił, a może w ogóle nie był naprawiony?  Soundbar nadal się wybudza bez przyczyny.... Najważniejsze!!!! Soundbar wymieniony w ramach gwarancji na nowy!!!! Problem nadal występuje. Z mojej strony ewidentna wina telewizora, może tylko złącza ARC ? Pisałem wcześniej, ze u sąsiada na tym samym modelu TV Sony, problem nie występuje. Sprawa zgłoszona do serwisu SONY. 

profile.country.PL.title
andrzej755
Poszukiwacz

Nie mam takich ustawień w  kd-85xh9096baep gdzie je szukać

profile.country.PL.title
andrzej755
Poszukiwacz

daj znać jak się rozstrzygnie bo mam ten sam problem  JBL wymieniony na nowy i nic nie pomogło.

profile.country.PL.title
Powertrain
Poszukiwacz

Witaj

U mnie to była tylko i wyłącznie kwestia ustawień samego tv

profile.country.PL.title
Powertrain
Poszukiwacz

Po pierwsze w trybie eco wszystko na off, następnie Display - Daydream - When to sleep ma być Never i ostatnia zakładka Settings NetworksRemote start ma być na on i jeszcze jedna opcja to Home Network - IP control - Simple IP control ma być na on, powinno pomóc, powodzenia.

To było to

profile.country.PL.title
Kpt.Lego
Poszukiwacz

U mnie już któryś miesiąc wszystko hula jak należy. 


Sprobuj aktualizacje systemu w TV, to może tez pomóc. 

 Serwisant, który był u mnie, powiedział, ze jest mnóstwo tego typu zgłoszeń. 

profile.country.PL.title
Kamik_Go
Poszukiwacz

Witam

Mam pytanko zakupiłem zestaw 9.1 Jbl i mam problem taki że po wyłączeniu sprzętu Tv Sony w raz z saunbarem za jakiś czas soundbar się sam włącza  o co chodzi 

profile.country.PL.title
Kpt.Lego
Poszukiwacz

Siemanko. Przeczytaj cały wątek. Dowiesz się troszkę.

 

W skrócie Ci powiem, ze JBL i Sony nie zawsze chcą współgrać. U mnie działo się to samo. Soundbar po wyłączeniu TV wzbudzał się bez powodu - czasem po 20s., czasem po 5min. a czasem po godzinie. Dzieje się tak tylko po połączeniu urządzeń poprzez złącze ARC. U mnie miesiąc działo się tak jak teraz u Ciebie. Od jakiś 5 mies jest spokój- działa jak należy. Serwisant od TV mówił ze jest mnóstwo tego typu zgłoszeń.