anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

MONTAŻ SATELITEK SONY SA-Z9R NA ŚCIANIE. POMOCY!!

profile.country.PL.title
pikulis
Poszukiwacz

MONTAŻ SATELITEK SONY SA-Z9R NA ŚCIANIE. POMOCY!!

Witam wszystkich!

Mam w najbliższym czasie w planach zamontować satelitki od Sony do dźwięku przestrzennego na ścianie.

Może ktoś z Was ma już to za sobą i podzieliłby się jakiego uchwytu naściennego użył w tym celu???

Z góry dzięki za jakieś propozycje;)

 

Od razu wyprzedzam odpowiedzi typu, można je zamontować bezpośrednio do ściany...(taka informacja padła z ust "specjalistów" ze sklepu Sony), gdzie według mnie nie ma to sensu, taki głośnik montowany za kanapą co prawda w niewielkiej odległości na ścianie ale jednak powinien być zamontowany pod jakimś kątem, tak żeby dźwięk dochodził bezpośrednio w stronę siedzącego na kanapie, wtedy daje to najlepszy efekt. Aha i od Sony usłyszałem, że do tych głośników niestety nie ma dedykowanych uchwytów naściennych, tyle to ja akurat wiem...Z drugiej strony uważam, że taka rzecz powinna być w zestawie razem z głośnikami za tą cyfrę.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@pikulis nie wiem po co tworzysz kolejne wątki w tym temacie. Przecież kiedyś już ten temat poruszałeś:

https://community.sony.pl/t5/android-tv/satelity-sa-z9r-do-modelu-ht-zf9-jakie-uchwyty-do-mocowania-...

Montaż bezpośrednio do ściany też jest opisany w instrukcji obsługi.

Poszukaj zwykłych uchwytów do głośników. Ze względu na regulamin w wiadomości prywatnej przesyłam Ci zestaw który wg mnie może spełni Twoje oczekiwania.

 

Pozdrawiam