anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

zdjęcia andrzej.f

andrzej.f
Początkujący

zdjęcia andrzej.f

Jak każdy coś tu pokazuje to i ja pokaże jedno z ostatnich zdjęć jakie wykonałem. Modelka Chibusia

16 ODPOW. 16
witmann
Początkujący

Usuń ten podpis ze zdjęcia bo strasznie rozprasza.

Poza tym moim zdaniem za dużo szczegółów w kadrze - nie wiadomo na czym skupić oko. Albo może to ja nie potrafię oglądać portretów, gdzie twarz nie jest pionowo ;)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

jest dobrze, ale faktycznie podpis rzuca się w oczy i nie daje patrzeć gdzie indziej....
najlepiej jakby był mniejszy i był znakiem wodnym ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
andrzej.f
Początkujący

następne dam z mniejszym podpisem lub bez.

andrzej.f
Początkujący

pokazuje następne takie prawie makro

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Ślimaczek nie bardzo:( - to co jest ostre jest też strasznie ciemne i przez to mało widoczne. Kadr też taki bardzo centralny, szkoda, że nie zmieścił się cały.
Owoce - lepsze, szkoda centralnego kadru i tego że pierwszy z prawej nie jest w GO. A i jeszcze jedna rzecz ten czwarty owoc w tle odwraca uwagę.

I jeszcze standardowa prośba o numerowanie zdjęć:)

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

No tą modelką zacząłeś ładnie....a potem dałeś jakieś owocki i ślimaka? Błee :slight_smile:

Ja chcę więcej takich jak pierwsze :)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

za Sadamem - numerki fajna sprawa

no i zgadzam się z Lajamem - modelki to jest to :nauseated_face:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
andrzej.f
Początkujący

To proszę ta sama dziewczyna.
strasznie małe pliki tu można dawać.

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Wielkość pliku w pikselach możesz dać dowolną (choć najczęściej przyjmuje się 800pikseli na szerszym boku - nie każdy ma w domu panoramę a przewijanie zdjęć nie pomaga w oglądaniu :) ) ważne jest by jego waga nie przekraczała 250kB - nie każdy ma stałe łącze bez limitów :) .

Portrecik sympatyczny - tylko kolorystyka mi wadzi - modelka strasznie zlewa się z tłem, które samo w sobie kiepsko pasuje do portretu. Straszny na nim bałagan, odwracający uwagę od głównego obiektu.