anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ZBIOROWY - Targi Łódzkie 2011

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

ZBIOROWY - Targi Łódzkie 2011

Witamy z pokładu Sony na Targach Łódzkich

------------------------------
fotoamator
114 ODPOW. 114
profile.country.GB.title
roka63------
Doradca

Szczerze zazdroszczę pobytu na Targach. W tym roku nie było jak ;(

Fajna fotorelacja :thumbsup:

:c20

ArturGniezno
Początkujący

Style napisał(a):

Tak na prawdę to targi nie powinny oferować tego samego co mogę mieć w sklepie. Na targach liczę na to że podepnę sobie do body obiektyw lub aparat nad którego zakupem się zastanawiam i będę mógł go przetestować na odpowiednio przygotowanym stanowisku z modelką i oświetleniem. A nie patrzenie na gablotki !



czy ja wiem na stoisku foto ABC hala nr2 stoisko 95 było można podpiąć wszystko to co miało bagnet A. na stoisku gdzie sony sprzedawało swoje obiektywy można było podpiąć sobie 70-400 G. Była jedna rzecz której nie udało mi pomacać Hasselblad-a
tak pozatym większość była dostępna

spolnemesis1paejw
Początkujący

... udało ci sie uszczelić ...


:c7 Że co zrobić???

ewe wojtasiuk

ten ewe to jakiś statyw, czy co?
Bo jeśli to imię i nazwisko osoby, to piszemy je z Wielkiej Litery! Z dwóch powodów: 1. takie są zasady pisowni (nie tylko polskiej); 2. z szacunku do osoby (i siebie - jak nie szanujesz innych, Ciebie też nie będą szanować).

Style napisał(a):

Chciałem sobie przetestować jedno szkło to się dowiedziałem że tylko można popatrzeć na nie jak stoi w gablotce a w tamtym roku nie było z tym problemów.

Może nie wzbudziłeś zaufania obsługi? :c18 Bo w zasadzie nikt nie miał z tym problemu...

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Style napisał(a):

Tak na prawdę to targi nie powinny oferować tego samego co mogę mieć w sklepie.


czyli co? firma miała specjalnie dla Ciebie zaoferować towar którego jeszcze nie ma w produkcji :shock:

Style napisał(a):

Na targach liczę na to że podepnę sobie do body obiektyw lub aparat nad którego zakupem się zastanawiam i będę mógł go przetestować na odpowiednio przygotowanym stanowisku z modelką i oświetleniem. A nie patrzenie na gablotki !


właśnie w związku z tym że nowości w dziale foto nie było to nie było parcia na światło i modelki więc pozostały gablotki i dwa sklepy, jedno w obszarze stanowiska z rabatami i drugi sklep tuż obok i tam była możliwość pomacania towaru.
Ponieważ firma produkuje nie tylko aparaty ale przede wszystkim TV i kamery więc w tym roku postawiono na silnie i szybko rozwijającą się technologię 3D którą mamy także w nowych modelach aparatów.
ewe wojtasiuk


nie Wojtasiuk a Wojtasik. Ewa w zeszłym roku stała na stanowisku Sony i mamy z nią fajny, stały kontakt

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

ja się do tematu włączać nie zamierzam...swoje zdanie już wyraziłem :D

kilka fotek, co by przypomnieć, że jest to foto galeria 8-)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
ArturGniezno
Początkujący

SZFENDAK napisał(a):


ewe wojtasiuk


nie Wojtasiuk a Wojtasik. Ewa w zeszłym roku stała na stanowisku Sony i mamy z nią fajny, stały kontakt



no dobra już dobra ale za Zdjęcie respekt :c22

profile.country.pl_PL.title
stanley76rsko
Użytkownik

Pozwolę sobie też małe pięć groszy dorzucić, znaczy się foto :c20