anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ZBIOROWY - Men's Day 2011

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

ZBIOROWY - Men's Day 2011

Tegoroczna edycja MensDay, była w porównaniu z zeszłoroczną... :c18 trochę niedopracowana, jednak mimo wszystko, kilka fotek udało się popełnić.

Jeździły quady_DSC2912.jpg_DSC2910.jpg

Latało UFO_DSC2898.jpg
Niektórzy próbowali surfować..._DSC2959_3ptyk-horz.jpg

Niektórzy próbowali latać..._DSC2972_3ptyk.JPG_DSC2987_3ptyk.JPG_DSC2989_3ptyk.JPG_DSC3394.jpg

Były też piękne dziewczyny, jednak zbyt mało..._DSC3341.jpg

Nawet jakieś auta były..._DSC3367.jpg

I nie wiadomo, świt to, czy zmierzch...

------------------------------
fotoamator
11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Organizatorzy stali za barierką, tuż przy torze i robili sobie zdjęcia komóreczką. Kolesie nawet nie mieli kamizelki. Ta impreza to była "mega żenuła". Nikt nawet nie pomyślał o wyznaczeniu miejsc dla mediów.

Luźniej było na rowerkach - tam można było spokojnie porozmawiać z zawodnikami i nawet wejść na skocznię tyle, że przy takim słońcu nie było sensu bo kontrasty masakryczne.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Lajam napisał(a):

Organizatorzy stali za barierką, tuż przy torze i robili sobie zdjęcia komóreczką. Kolesie nawet nie mieli kamizelki. Ta impreza to była "mega żenuła". Nikt nawet nie pomyślał o wyznaczeniu miejsc dla mediów.


A w zeszył roku byłem w samym centrum wydarzeń - kilka, kilkanaście centymetrów od akcji :(

Napisałem maila do p. organizator, która była odpowiedzialna za "prasę". Wątpię by wyciągnęli wnioski....zresztą, raczej się nie skuszę w przyszłym roku.......się zobaczy


pawelszymanski6 napisał(a):

photomusic wydaje mi się, że Kris pisząc

kris napisał(a):

Pierwszy raz spotkałem się z faktem, że prasówka = bilet wstępu. Porażka...


miał na myśli to, że wszedł za free bo miał prasówkę, ale sama legitka nie dawała mu większych praw podczas robienia zdjęć niż innym szarym ludkom, którzy przyszli z telefonami zdjęcia porobić. Krótko mówiąc prasa powinna mieć wydzielone sektory gdzie tylko oni mają dostęp, wtedy są ładne zdjęcia z imprezy, bo żaden amator z telefonem komórkowym im nie przeszkadza w robieniu zdjęć...


dokładnie to miałem na myśli - czytasz mi w myślach, czy może jednak dało się to białe na czarnym przeczytać ? :smileymrgreen:


Przykładowo w ten weekend byłem na Maratonie w Grodzisku WLKP. Z prasówką. Miałem dostęp wszędzie i nikogo nie dziwiło, że jestem wszędzie. Ani Policji, ani straży - którzy zabezpieczali imprezę. Nikt mi nie przeszkadzał i można było działać :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer