anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

moje próby a 200

maddave
Początkujący

moje próby a 200

czekam na komentarze co i jak zle robie

14 ODPOW. 14
profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Witaj
Przejrzałem Twoje zdjęcia i ogólna uwaga jest taka:
Potrafisz wypatrzyć ciekawe motywy, zdjęcia są poprawne technicznie, a najwięcej musisz popracować nad kadrowaniem.
Wiele z tych zdjęć sprawia wrażenie, że fotograf skupił się nad tym by zmieścić obiekt w kadrze, a nie na tym by umieścić go w odpowiednim miejscu kadru
Ważne jest, aby skupić się nad rozkładem obiektów w kadrze, nad miejscem motywu głównego.
Ważne jest kadrowanie, warto przyglądać się zdjęciom innych i analizować dlaczego np. głowa konia jest w tym miejscu a nie innym.

maddave
Początkujący

wiem że dużo mi brakuje do robienia profesjonalnych zdjec ale moja przygoda z aparatem zaczeła sie nie dawno wiec czekam na komentarze co i jak żle robie aby nauczyc sie robic zdjęcia( w miare dobre) :x

fikmyk
Początkujący

wyobraź sobie, że na jakieś 100 zdjęć, które wykonasz w jednej sesji, może 2 będą dobre. pocieszające co?
rób dużo zdjęć a wtedy sam zauważysz co robisz źle a co dobrze, które zdjęcia są ciekawe, które wymagają obróbki a które wizyty w koszu.
początkujący ma za podstawowe zadanie uzbroić się w cierpliwość, reszta przyjdzie z czasem.
póki co widać tylko pstryk, pstryk, pstryk... i nie ma się co frustrować ;)