anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Moja twórczość

Majcher87
Początkujący

Moja twórczość

Witam,
Jestem tu nowy i dopiero zaczynam zabawę z fotografią, na razie traktuję ją jako oderwanie od codzienności. Oto kilka moich zdjęć, znajdują się pod tym linkiem:

http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=majcher87

w folderze Moje Zdjęcia.

Wybrałem taką formę zamieszczenia ich ponieważ dużo roboty by było z ich pomniejszaniem do rozmiaru 256kb, a tam bez problemu można obejrzeć moje zdjęcia.

Do robienia zdjęć używam FujiFinepix s9600.

Czekam na opinie i rady w tym temacie.

6 ODPOW. 6
Karolina.
Początkujący

sama również jestem amatorem , ale jak dla mnie najfajniejsze jest to w nocy .
takie żółtawe.
nad resztą trzeba by było trochę popracować .

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Majcher87 napisał(a):

...Oto kilka moich zdjęć, znajdują się pod tym linkiem:

http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=majcher87" target="_blank" target="_blank" target="_blank
w folderze Moje Zdjęcia.
Wybrałem taką formę zamieszczenia ich ponieważ dużo roboty by było z ich pomniejszaniem do rozmiaru 256kb, a tam bez problemu można obejrzeć moje zdjęcia.
Czekam na opinie i rady w tym temacie.


Dużo roboty?? Zmniejszenie do odpowiedniego rozmiaru to parę kliknięć. Dużo roboty za to dałeś innym: otworzyć stronę chomiki, ogarnąć się w niej, poszukać, kliknąć i... wyświetla się malutkie. Cudem zmniejszone?
Poza tym rejestrując się na forum SONY, przyjąłeś regulamin i panujące tu zwyczaje.
A tu wstawiamy fotki na serwer forum w dowolnym formacie (choć nie polecam zbyt dużego) o wadze do 250kB. Takie trudne?
Chcesz, by inni Cię szanowali, szanuj też innych. I ich czas.

------------------------------
fotoamator
Crash-----
Początkujący

Tadeusz napisał(a):


Dużo roboty?? Zmniejszenie do odpowiedniego rozmiaru to parę kliknięć. Dużo roboty za to dałeś innym: otworzyć stronę chomiki, ogarnąć się w niej, poszukać, kliknąć i... wyświetla się malutkie. Cudem zmniejszone?
Poza tym rejestrując się na forum SONY, przyjąłeś regulamin i panujące tu zwyczaje.
A tu wstawiamy fotki na serwer forum w dowolnym formacie (choć nie polecam zbyt dużego) o wadze do 250kB. Takie trudne?
Chcesz, by inni Cię szanowali, szanuj też innych. I ich czas.




Potwierdzam w pełni. Na większości for jest taka zasada że ładuje się gotowe fotki.
Co do zdjęć to przykro mi bardzo ale nie widziałem i nawet nie mam ochoty grzebać po chomiku.

bipi-----
Początkujący

Majcher87 napisał(a):

Czekam na opinie i rady w tym temacie.



opinia: zdjęć nie widziałem
dobra rada: jeśli chcesz opinii wrzuć gotowe zdjęcia

Judith-----
Początkujący

Fotki może i fajne ale strona mnie nastraszyła. Daj je tutaj.

profile.country.pl_PL.title
Gemon-----
Początkujący

Witam, no ja juz nie będę na Ciebie wjezdzal ze te foty powinny byc w poscie, moze sie wypowiem co do fotek. Tez jestem poczatkujacy ale z tego co sie nauczylem to powiem tak:

po 1. Nie mowie juz ze lecisz wszystko na AUOT pokabinuj z ISO z czasem...
po 2. Wez sie czlowieku za czytanie ksiazek o fotografi...! Twoje foty niemaja nic na czym mozna oka zawiesic.
po 3. widze ze bawiles sie filtrem gwiazdkowym chyba 6 romiennym wykorzystaj to jakos ciekawie a nie pstrykasz foty z okna bo na to wyglada....
po 4. Nysa noca masakrycznie Ci horyzont leci na prawo
po 5, nie wiem co to za drzewo ale strasznie poucinane galezie, albo tniesz ostro albo calosc masz...
po 6. na zadnej fotce nie ma ostrosci... do nocnych zdjec uzywal statywu...

I nie zlosc sie za moja krytyke to powinno Cie zmobilizowac do trenowania i czytania przedewszystkim ksiazek o tematyce fotograficznej.
Pozdrawiam i powodzenia, wykorzystuj sprzet bo nie jest najgorszy... 8-)