anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

masthere - Kubuś ma dwa latka :)

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

masthere - Kubuś ma dwa latka :)

Witam wszystkich forumowiczów.

Dokładnie 2 lata temu zarejestrowałem się na tym forum. Do tej pory nie byłem aktywny, ale właśnie od dziś ten stan rzeczy się zmieni :D . Wydaje mi się, że moje prace są gotowe, by zaprezentować je ludziom na forum.

Tematyka moich zdjęć jest różna jednak przede wszystkim będę pokazywał zdjęcia mojego syna Kuby :).

129 ODPOW. 129
profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

Lajam, Misiek025 dziękuję za komentarze :c22.

Lajam napisał(a):

W miarę fajnie to wyszło, tylko jakoś mam wrażenie, że to był debiut modelki i...to widać.

Może nie debiut, ale doświadczenia jako modelka nie ma zbyt dużego ;) . Ot ćwiczę na swojej kobiecie robienie zdjęć.

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Witam.Portrety bardzo fajne.Debiut?-ważne że chce być fotografowaną.

profile.country.pl_PL.title
jmw.w-----
Nowicjusz

Witaj,
przejrzałam Twoją galerię od początku i pozwolę sobie ją skomentować jako totalna amatorka. Robisz dobre zdjęcia - kompozycja, ostrość, w większości wszystko okej ;-) Zachwycam się panoramami w Twoim wykonaniu! Morskie Oko (59) i niebo (35) - super!!! Zdjęcie 3 i przepiękne światło :c4 moi kolejni faworyci to 18, 37 i z ostatniej wrzutki 67 i 66 (z naciskiem na to drugie).

Tyle z mojej strony. Bardzo ciekawie zapowiada się Twoja galeria ;-)
pozdrawiam serdecznie!
Justyna

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz
profile.country.pl_PL.title
jmw.w-----
Nowicjusz

bardzo fajna ostatnia wrzuta! ja osobiście nie mam do czego się przyczepić - ładna kompozycja, przyjemne kolory, światło... :thumbsup:
osobiście bardzo podoba mi się 73 - to okno i naturalne światło! bardzo fajny klimat jak dla mnie :c20

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

jmw.w bardzo dziękuję za wizytę i komentarz :c22 . Co do 73, to osobiście nie do końca jestem zadowolony z tego zdjęcia. Zbyt ostre światło padało przez to okno, stąd tak nie do końca fajna obróbka. Obróbka bardziej w stylu ratowania niż upiększenia zdjęcia :c20 . Tym bardziej więc cieszy mnie fakt, że zdjęcie to jednak może się podobać :).

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Ja jeszcze wrócę

masthere napisał(a):

Kasia w męskiej koszuli :).



Świetna seria - :c4

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

Bertone dziękuję :c22 .

Ostatnio miałem przyjemność porobić zdjęcia pewnej rodzince :). Mam nadzieję, że nie najgorzej to wyszło. Rodzince się podobało :c20 .

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

77 bardzo przyjemne


Pytanie, ale czy osoby na zdjęciu nie są za blisko ściany, wnioskuję po cieniu?

profile.country.PL.title
.Enzo.
Poszukiwacz

61, 62 super kolory! Portretów nie komentuję bo sam ich jeszcze nie robię :c69