anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

JennyM

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz

JennyM

Na początek, w kwesti przedstawienia pierwszych efektów mojej nauki i przygody z Alfą przedstawiam wam 3 moje ''dzieła''

Message was edited by: JennyM-----

668 ODPOW. 668
profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

destin6 napisał(a):

203 - moim zdaniem najlepsze :thumbsup: :c4 ja bym nie wstał o tej godzinie...


dokładnie :smileythumbsup:

profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz
profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz
profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz
profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz
profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz
profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

208-ładne kolorki :thumbsup:
211- :c4
212-213-214 podobaja mi sie
215- :thumbsup:
216-moze takie zalozenie ale na moje ostrosc nie tam gdzie trzeba
217 sam nie wiem :c18

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Witaj JennyM po urlopie :c39
Klimczok o wschodzie :thumbsup: (zdarzało mi się tam robić zdjęcia o 2 w nocy i to zimą, ale o tak barbarzyńskiej godzinie - nigdy. Podziwiam. A zdjęcie podoba mi się)

A urlopowe sprawiają wrażenie trochę chaotycznie wrzuconych.
Obok bardzo dobrych, np. 213, 215, 214... są i takie... nie bardzo. Poruszone, nieostre, np. 216, 217.

I nie wiem, czy zauważyłaś, że teraz można wrzucać po 6 zdjęć/posta? I ograniczenie wagi, to 400KB, a nie 250, jak kiedyś? :thumbsup:

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz

Tadeusz napisał(a):

Witaj JennyM po urlopie :c39
Klimczok o wschodzie :thumbsup: (zdarzało mi się tam robić zdjęcia o 2 w nocy i to zimą, ale o tak barbarzyńskiej godzinie - nigdy. Podziwiam. A zdjęcie podoba mi się)

A urlopowe sprawiają wrażenie trochę chaotycznie wrzuconych.
Obok bardzo dobrych, np. 213, 215, 214... są i takie... nie bardzo. Poruszone, nieostre, np. 216, 217.

I nie wiem, czy zauważyłaś, że teraz można wrzucać po 6 zdjęć/posta? I ograniczenie wagi, to 400KB, a nie 250, jak kiedyś? :thumbsup:



Dziękuję Ci Tadeusz za cenne uwagi. Fakt, mieszanka chaotyczna trochę, pożyczony obiektyw, który okazał się niewypałem plus upalne kłopoty wzrokowe, co u mnie niestety się zdarza. Poza tym nie byłam na urlopie sama, co trochę rozproszyło moje skupienie ;) Co do np 216 miałam wrzucić inny, błąd zauważyłam dopiero teraz, ale niech zostanie ku nauce. Informacja o zmianach w ilości wrzutek faktycznie umknęła mojej uwadze z racji rzadkiego bywania na stronie. Mea culpa, ale dobrze wiedzieć :)
Co do wschodu na Klimczoku - spałam w schronisku i obudziłam się niewiele wcześniej niż właściwie tak jak wstaję do pracy. Szybki rzut okiem za okno i już wisiałam za ramą okienną. Schronisko gorąco polecam wszystkim.

pablo_duch dzięki za wizytę i komentarz. Każda uwaga jest dla mnie cenna i mobilizuje do dalszej pracy.

profile.country.pl_PL.title
nepray
Użytkownik

kurcze - urzekły mnie "wodno-leśne" (208, 214) - strasznie klimatyczne! Patrze w nie jak w obraz ;) :c4

I (może głupie) pytanko mam - czy czas ekspozycji (z exifa) 80/10 oznacza po prostu 8s? :D