anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

I ja poproszę o słowo komentarza i ocenę

RafalNowakowski
Początkujący

I ja poproszę o słowo komentarza i ocenę

Pozdrowienia

7 ODPOW. 7
witmann
Początkujący

Nie do końca podoba mi się obróbka tych zdjęć, jednak daje pewien dość ciekawy efekt.

Wydaje mi się, że są zbyt ciemne. Po oddaniu do druku mogłoby to nieciekawie wyglądać.

RafalNowakowski
Początkujący

zrobiłem wydruki w formacie 30x52. Nie ma właściwie żadnych problemów.

bambolina-----
Początkujący

Efekt ciekawy choć kompozycja banalna ;) Ale ogólnie moze być, moim skromnym zdaniem :)

bolek55555
Początkujący

na kadrami trzeba popracowac i bedzie ok

fikmyk
Początkujący

kadr!
trzecie zdjęcie... przecież zbieżność linii na tym polu jest rewelacyjna, czemu kadrując większość nieba ominąłeś kawał dobrej fotografii? kolorystycznie super, przyciemnienie też na plus. rozumiem, że przy pierwszym zdjęciu wolałeś oddać urok "burzliwego" nieba niż samej drogi. wolałabym jednak widzieć jej trochę więcej, może było tam coś jeszcze warte pokazania (ciężar prawej strony i lewej nie jest odpowiednio podzielony). druga fotografia... przysłonięta raczej poprzednimi.
idziesz dobrą drogą, tylko czasami się trochę gubisz.

kladzia
Początkujący

jestem amatorka ale wg. mnie te zdjecia sa bardzo dobre ale za ciemne ( troszke )

Porucznik_Jaszczuk
Początkujący

Bardzo fajne chmury. Przypuszczam, że to one były Twoim głównym celem. Tak jak napisała Fikmyk zapomniałeś o całej kompozycji. Pola i drogi są tu dodatkiem, ale również są bardzo ważne. Też czasami zapominam ;)