anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

binek - mała sesyjka

binek-----
Początkujący

binek - mała sesyjka

mała sesyjka :)

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

:c37 sesyjka do poprawy, i więcej światła
1 za wąsko wykadrowana, twarz za ciemna, zbyt duże cienie ( a mogło być tak ładnie)
2 fotka o niczym, ot dwie modelki zapatrzone w przestrzeń, brak kontaktu wzrokowego, neon we włosach
3 modelka ci zasnęła ????
4 za wąsko skadrowane( a gdzie łokcie ?) i wyciąłbym ten dach auta bo przeszkadza
5 podobne do 3 tylko tu się przebudziła ale pół ładnej twarzy zasłonięte lusterkiem, jakieś białe coś w prawym górnym rogu
6 łokieć ucięty, bałagan i krzywe tło, i znów dach do wycięcia

profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

Uwagi j.w.
Sesja fajnie przygotowana pod względem tła i stylistyki, ale same kadry do dopracowania...

binek-----
Początkujący

dzięki :)

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

zgadzam sie z przedmowcami, miejscowke i stylizacje miales wysmienita, pomysly ok
ale nie podolales, troche balaganu, uciete lokcie, palce no i ta szyba wchodzaca w kard w 06.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

:c37

niby już wszystko napisano, ale ja jeszcze dodam (oprócz tego, że stylizacja i mnie się podoba), że wyglądają te zdjęcia, jak backstage. Jak pstryknięte zza ramienia głównego fotografa. Może to złudzenie, ale tak mi to właśnie wygląda.

Czekam na więcej :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
binek-----
Początkujący

Kris masz racje byłem gdzieś z tyłu gościnnie :)

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Ja także napiszę że stylistyka bardzo fajna ale mało światła, generalnie ciemnawo ;) fajnie by było jakby udało się zrobić tą sesje jeszcze raz bo na prawdę przyjemnie się patrzy na takie zdjęcia :thumbsup:

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Znalazłam podobne zdjęcia na blogu "pani fotograf", którą niedawno przyłapano na kradzieży zdjęć ciążowych i zamieszczaniu jako własne. http://zatrzymacwspomnienia.blogspot.com/ Czy to przypadkiem nie spotkało też Ciebie?

binek-----
Początkujący

zdjęcia są w 100% moje