anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Alpol6 portreciki

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

Alpol6 portreciki

nareszczie jestem szczęsliwym posiadaczem lustra Alfa 500 po długich mękach.
wystawiam pierwsze zdjecie. w najbliższym czasie pojawi sie ich więcej (bynajmiej mam taką nadzieje)

Message was edited by: alpol6

236 ODPOW. 236
profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

i tu z mojej strony pojawia sie Standardowy Problem. Jak skalibrowac monitor bez używania kalibratora (tego którego sie przykłada do monitora). u mnie nie widac aby bylo mocno obrobione natomiast u kolegi jest praktycznie czarne zdjęcie. a zmienilem tylko nakładanie sie warstw w CMYK-u

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Niektórych monitorów zwyczajnie nie sposób skalibrować :c63

Uważam, że jedyne co można zrobić z takim monitorem, to sensownie ustawić jasność ekranu.
Np. według tego http://www.ziolek.pl/kalib/kalibr.html

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

troszke portretowo. Mam skromną prośbe. Wykrzyczcie mi wszystkie blędy które popełnilem z tymi zdjęciami.

profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Ja się na portretach w ogóle nie znam. :slight_smile:

alpol6 napisał(a):

troszke portretowo. Mam skromną prośbe. Wykrzyczcie mi wszystkie blędy które popełnilem z tymi zdjęciami.



Mówisz i masz.


119. Oczy modelki jak dla mnie jako amatora który się nie zna są po prostu dziwne.
120. Cień na szyi modelki. Za mały kontrast jak dla mnie. Chyba bym ciaśniej kadrował.

Ale ja się nie znam na portretach. :c18

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.pl_PL.title
joo-----
Początkujący

mSz 119 bardzo dobre,
120 troszkę, gorsze ale w zasadzie oprucz miny modelki , bardzo mi się podoba

takie ładne i grzeczne to ja na każdej mszy widuje :nauseated_face: , niech krzyczą , szarpią się , pokaż emocje , wrrrrrrr

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

co ja mam tu napisać. coś popróbowalem nie wiem czy dobrze wyszlo napiszcie co jest żle bo dobrze to raczej tu nic nie ma

profile.country.PL.title
c.d.n.
Poszukiwacz

alpol6 napisał(a):

co ja mam tu napisać. coś popróbowalem nie wiem czy dobrze wyszlo napiszcie co jest żle bo dobrze to raczej tu nic nie ma


Napiszę co powinieneś zdecydowanie poprawić.
Samoocenę.
Bo zdjęcie bardzo dobre.
Może z subiektywnym wyjątkiem - ramki.

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Z lekka podpadające w HDR :nauseated_face:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.pl_PL.title
tobaszc53
Początkujący

no 121 to mi bardzo podchodzi. :thumbsup:

..shprot..
profile.country.GB.title
DariuszG.
Użytkownik

Mnie tez sie podoba :thumbsup: