anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jak odzyskać usunięty film w HDR XR500

jacki18
Początkujący

Jak odzyskać usunięty film w HDR XR500

Witam, czy wiecie jak odzyskać usunięty film w HDR XR500 ? nagrałem kilka filmików pozniej je usunełem i nagrywałem kolejne czy jest mozliwosc odzyskania zaznacze ze w HDR XR500 jest dysk 120 GB nie wiem czy to ma na cos wpływ.

6 ODPOW. 6
oldguest
Początkujący

Narzędzia do odzyskiwania danych z HDD powinny dać radę, pod warunkiem, że nie nagrałeś czegoś drugi raz.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Niedawno odzyskiwałem dane z dysku "zjedzonego" przez wirusy. Coś tam udało się odzyskać, jednak nie wszystko (wirusów chyba nie odzyskałem ;) ) Podłącz kamerę do komputera, ten wykryje ją jako dysk. Ściągnij oprogramowanie do odzyskiwania danych (jest dużo płatnych , ale są również darmowe wersje trial). Po odpaleniu programu spróbuj odzyskać. Nie daję wielkich szans na to, ale nie szkodzi spróbować.

profi-----
Początkujący

Jeżeli nagrany materiał jest dla nas bardzo ważny i jesteśmy sporo wstanie poświęcić, żeby go odzyskać, to można poszukać specjalistycznych firm zajmujących się tego typu sprawami. Ale w tym wypadku trzeba być świadomym, że koszt takiej usługi jest co tu ukrywać dość wysoki.

ladycam-----
Początkujący

Siostra która pracuje w branży alkoholowej opowiadała mi o takiej sytuacji. Jej szefowi ukradli laptopa. Jakimś cudem policja odzyskała komputer. Był przygotowany na sprzedaż, tzn. wszystkie dane wyczyszczone. Szef dał to do informatyków, a ci odzyskali wszystkie dane. Szczegółów nie znam, tak podobno było.

oldguest
Początkujący

Dopóki na dysku nie nagramy drugi raz innych danych to odzyskiwanie nie jest zbyt trudne.

tomekkk-----
Początkujący

Słyszałem że po "złamaniu" partycji nie ma możliwości odzyskania danych. Czyli po kompletnym nadpisaniu i sformatowaniu dysku.